» » » Вбивство Ноздровської: у суді розповіли подробиці скоєння злочину
9-01-2018, 22:58

Вбивство Ноздровської: у суді розповіли подробиці скоєння злочину

452

За версією слідства, злочин було скоєно на зупинці громадського транспорту під час випадкової зустрічі Ірини Ноздровської з Юрієм Россошанським.

Про це повідомив нардеп Мустафа Найєм.

"Згідно з озвученими матеріалами, 29 грудня 2017 року приблизно о 17 годині вечора Ірина виїхала від станції м. Героїв Дніпра на маршрутці №355 в сторону будинку. Приїхавши на зупинку по вул. Сонячної в с. Демидово, вона зустріла Юрія Россошанського. Між ними сталася словесна перепалка, і, як сказано в матеріалах справи, в цей момент у Россошанського "на грунті тривалих неприязних відносин виник раптовий умисел умисного протиправного заподіяння смерті" Ірині", - написав Найєм.

Згідно із версією слідства, у той момент не було свідків їхньої сварки. Россошанський був у стані алкогольного сп’яніння та мав ніж і, користуючись моментом, він завдав Ірині 15 колото-ножових поранень, від яких вона померла.

Після чого він поклав тіло на плече, відніс його в сторону річки, зняв з жінки одяг та спалив його, коли повернувся додому.

За твердженнями обвинуваченого, він не планував вбивство "і опинився з ножем в руках на тій же самій зупинці в той же самий час, що і Ірина зовсім випадково", - зазначив нардеп.

Слідчі стверджують, що під час допиту підозрюваний повністю визнав свою провину.

Россошанський підозрюється в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК "Умисне вбивство".

Водночас захисники Ірини Ноздровської стверджують, що у них не було можливості ознайомитися з матеріалами справи.

"І, на жаль, цей фактор буде викликати сумніви у потерпілої сторони і провокувати виникнення самих різних версій події", - додав Найєм.

На його думку, наразі найважливіше відтворити події злочину, тобто провесті слідчий експеримент. Він повинен підтвердити або спростувати версію слідства.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram