Новости Украины || Вести-UA

» » » Школяр здійснив неймовірний вчинок, щоб врятувати життя мами

30-06-2017, 19:27

Школяр здійснив неймовірний вчинок, щоб врятувати життя мами

Вдома про похід підлітка навіть не підозрювали
3.4т

Чотирнадцятирічний школяр із Прикарпаття пішки вирушив до Польщі, де планував заробити гроші для лікування онкохворої мами.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

14-річний юнак планував потрапити до Польщі пішки та без документів.

Для цього він пройшов понад 300 кілометрів. І це за дві доби.

За словами сільського голови Марії Пилип'як, рідні хлопця й не підозрювали про його мандри.

"Вдома про похід підлітка навіть не підозрювали, бо він пішов увечері, нікого не попередивши. Мати чекала на нього майже добу, а потім зателефонувала до сільради. Знаєте, який для неї стрес, якщо вона онкохвора, після курсу хіміотерапії – і не знаєш, де син! Тільки мала сестра бачила, що взяв рюкзак", – розповіла вона.

Згодом юнака затримали прикордонники.

Як зазначила вихователь-методист Львівського притулку для дітей Галина Маланчук, куди хлопчика відвезла поліція, у Польщі працює батько хлопчика. Там мандрівник і планував заробити гроші для лікування мами.

"У нього хвора мати, а батько працює в Польщі, заробляє гроші на операцію матері. Дитина дуже позитивна, видно, що вихована, і хотів таким чином допомогти, щоб врятувати життя і здоров'я своєї мами. Він навіть не сказав їй, щоб її не хвилювати. Він казав: "Я до Перемишля дійду, а там знайду якусь роботу, щоби заробити гроші", – розповіли у притулку.


Читайте срочные новости в Telegram