Новости Украины || Вести-UA

» » » Реалії "ЛНР": загиблих терористів звільняють заднім числом
30-06-2017, 12:34

Реалії "ЛНР": загиблих терористів звільняють заднім числом

Оформляють як цивільних
1.4т

За наказом командування "народної міліції ЛНР" усіх полонених терористів звільняють задніми числами, а загиблих оформляють у лікарнях, як цивільних, що отримали поранення внаслідок обстрілів з боку ЗСУ. Поранених терористів оформляють як таких, що отримали побутові травми.

Нещодавно в районі смт. Донецький Луганської області бійці ЗСУ ліквідували російського найманця на псевдо "Трасер", троє терористів під час боєзіткнення отримали важкі поранення, а снайпер терористів на псевдо "Буранич" був захоплений у полон, передает obozrevatel.com.

Російський найманець на псевдо "Трасер"- Андрій Казаков,11.05.1980 р.н., уродженець м.Твер ( РФ).

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", командування терористів так званої "ЛНР" видало наказ про звільнення з лав "народної міліції" полоненого терориста "Буранича" заднім числом.

Поплічникам "Буранича" командування 2-го АК "ЛНР" пояснило своє рішення небажанням брати на себе матеріальну і юридичну відповідальність за взятих у полон. Окремим наказом було заборонено повідомляти родині терориста про факт його захоплення у полон.

У підсумку інформація про захопленя "Буранича" у полон пішла на загал і родина терориста почала вимагати у командування виплати грошової компенсації. Тоді останніми було прийнято рішення позбавити грошового забезпечення тих терористів, хто дав інформацію про подробиці бою на загал.

Утім, це далеко не перший випадок, коли командування 2-го АК "ЛНР" віддає наказ про звільнення заднім числом загиблих і полонених терористів.

Свого часу аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомляв, що в районі бази відпочинку "Десюлія" підірвався на міні та помер по дорозі в лікарню командир 2-го взводу розвідроти 2-го армійського корпусу "народної міліції ЛНР" Нікіфоров Сергій Петрович 16.07.1973 р. н.

Як з"ясувалося пізніше, командування 2-го армійського корпусу "народної міліції " дало команду звільнити Нікіфорова заднім числом і оформити його загибель, як отримання несумісних з життям поранень цивільним мешканцем, що постраждав від обстрілів з боку ЗСУ.

Примітно, що таким чином командування терористів намагається приховати реальні військові втрати і разом з тим дати для ЗМІ брехливу інформацію з метою компрометації ЗСУ, щоб викликати у жителів тимчасово окупованих територій Луганщини негативну реакцію з приводу загибелі цивільного населення.

Джерело: Дмитро Снєгирьов, obozrevatel.com


Читайте срочные новости в Telegram
Загрузка...