Головна новина
Статті у фокусі

Свириденко розповіла, хто отримає додаткові гроші від держави за березень

Уряд ухвалив рішення про виділення 242 млн грн на доплати
7-05-2026, 11:33 Спікер: Юлія Свириденко
Редактор: Ілько Северин Ілько Северин

Свириденко розповіла, хто отримає додаткові гроші від держави за березень
1.4т

Понад 12 тисяч працівників, які залучені до відновлення критичної інфраструктури після російських атак, отримають додаткові виплати за березень.

Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

За її словами, уряд ухвалив рішення про виділення 242 млн грн на доплати у розмірі 20 тисяч гривень для фахівців, які працювали в аварійно-відновлювальних роботах.

«Йдеться про 9 тисяч енергетиків, а також майже 2 тисячі комунальників-газовиків, понад тисячу залізничників, які відновлюють пошкоджену інфраструктуру та повертають громади до нормальної роботи», — зазначила вона.

Кошти будуть перераховані підприємствами безпосередньо працівникам на рахунки.

Свириденко також зазначила, що загалом у зимово-весняний період подібні доплати отримали майже 40 тисяч фахівців.

За її словами, це рішення стало важливим інструментом підтримки людей, які забезпечували роботу критичної інфраструктури в умовах підвищеного навантаження під час опалювального сезону.

Реклама

Читають зараз: У ЗСУ планують запровадити нові контракти, зарплати зміняться, - Свириденко.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама