Головна новина
Статті у фокусі

Відключення світла: у Київській області виникла потреба у жорсткій економії електроенергії

Вимушено почалися тимчасові відключення
21-10-2022, 12:28
Редактор: Ілько Северин Ілько Северин
Джерело: apostrophe.ua

Відключення світла: у Київській області виникла потреба у жорсткій економії електроенергії
2.3т

Росія завдала низки ударів по енергетичній інфраструктурі України, виникла потреба у жорсткій економії. У Київській області спостерігається зростання споживання електроенергії. З цієї причини в регіоні з 9:20 21 жовтня вимушено розпочалися тимчасові відключення.

Про це в Telegram написав Київської ОВ Олексій Кулеба.

Він закликав мешканців тотально економити електроенергію.

"Вимикаємо зайві електроприлади. Від чайників до енергообігрівачів. Від прасок до пральних машин. Не вмикаємо жодного енергоємного приладу", - пише Кулеба.

Він нагадав, що росіяни завдали ударів по нашій енергетичній інфраструктурі. Тому необхідно бути максимально відповідальними та споживати електроенергію економно.

Реклама

Читають зараз: Аварійні відключення світла: де зараз найважча ситуація.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама