В усій зоні відповідальності Угруповання об’єднаних сил спостерігається серйозна активізація дій російських окупантів. Про це в етері "Суспільного" розповів речник Угруповання Віктор Трегубов.
"Росіяни зараз вступають у пік літньої кампанії. І здається, що вони намагаються досягти якихось результатів до того, як на них почне справді впливати ситуація з логістикою і постачанням паливно-мастильних матеріалів зокрема. Тому в нас дуже сильне пожвавлення на Лиманському напрямку. І помітні пожвавлення на інших, як то в Купʼянську, Південнослобожанському, Північнослобожанському і навіть Великобурлуцькому, який зазвичай тихий, там теж є певні рухи", – сказав Трегубов.
Він додав, що РФ традиційно зображає на своїх мапах значно перебільшені досягнення своєї армії на фронті. За словами Трегубова, ці перебільшення можна повʼязувати з тим, яку мету перед ними ставить командування на лінії фронту.
"А малюють вони присутність в Лимані, малюють окупацію Купʼянська, малюють Козачу Лопань тощо. Тому ми маємо справу з тим, що їм першочергово треба збільшити контроль над територіями на Лиманському напрямку. Вони все ще не полишили надій і щодо Купʼянська – це стосується і міста Купʼянськ і українського плацдарму на річці Оскіл. І вони зараз хочуть відкрити додаткову точку напруги на північ від Харкова, в районі Козачої Лопані. Ну і на Сумщині є пожвавлення", – додав Трегубов.
Читають зараз: ЗСУ ламають наступальну стратегію ворога: активність окупантів зростає, але успіхів немає.
