У Росії заговорили про можливість відновлення переговорів з Україною.
Про це заявив голова МЗС Росії Сергій Лавров, повідомляють росЗМІ.
"Росія готова відновити переговори з Україною з тої точки, на якій вони зупинились", - сказав Лавров.
Також глава російського МЗС заявив, що переговори в Алясці могли бути задуманими, щоб "виграти час для озброєння" української армії.
Крім того, він сказав, що зараз ЄС нібито "накачує" Україну грошима і озброєннями.
Не оминув Лавров критикою і США. Він звинуватив адміністрацію Трампа в посиленні санкцій, а також в тому, що всі заяви після переговорів на Алясці були забуті.
"Крім продовження всіх байденівських санкцій, вже прийнято чималий пакет санкцій адміністрації Трампа проти Росії", - сказав він.
"США відступають від претензій на роль об'єктивного посередника в російсько-українській війні та вимагають негайного припинення вогню", - йдеться у заяві.
Останній раунд тристоронніх переговорів між Україною, РФ і США відбувся 17-18 лютого 2026 року в Женеві. Наступна зустріч була запланована на 5 березня в Абу-Дабі, але її відклали, після чого нову дату не визначили.
Читають зараз: «Нічого нового не принесли», - Лавров накинувся на європейських послів через «ультиматум» Москві.
