Головна новина
Статті у фокусі

Мобілізація медиків: Мінздрав почав знімати бронь з лікарями для потреб ВСУ

Працює мультидисциплінарна команда із залученням Міноборони, МОЗ та відповідних регіонів
16-05-2026, 09:09 Спікер: Віктор Ляшко
Редактор: Оксана Лінська Оксана Лінська

Мобілізація медиків: Мінздрав почав знімати бронь з лікарями для потреб ВСУ
1.4т

Міністерство охорони здоров’я розброньовує медичних працівників для того, щоб вони йшли в лави Збройних сил України та інші підрозділи Сил оборони. Про це заявив глава МОЗ Віктор Ляшко, пише УНІАН.

"Щодо медичних працівників. Ми не одноразово говорили - питання, для чого було бронювання медичних працівників. Для того, щоб контролювати процес надання медичної допомоги, в тому числі для поранених військових, які отримують медичну допомогу у відповідних лікарнях, в тому числі і в цивільних лікарнях", - зазначив Ляшко.

За його словами, він як міністр, повинен забезпечити надання медичної допомоги для всіх, хто її потребує, на всій території України.

Ляшко також повідомив, що МОЗ постійно співпрацює з Міністерством оборони та командуванням Медичних сил ЗСУ щодо потреб у медичному персоналі.

"На кожен їхній запит, що треба розбронювати, працює мультидисциплінарна команда із залученням Міноборони, МОЗ та відповідних регіонів. Розброньовуємо медичних працівників для того, щоб вони йшли в лави Збройних сил України і не тільки", - заявив глава МОЗ.

Реклама

Читають зараз: Як зміниться мобілізація з 1 травня: що зараз обговорюють у Раді.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама