Головна новина
Статті у фокусі

РФ завдала удару по кількох газових об'єктах на Чернігівщині

Зафіксовано руйнування критично важливого обладнання
19-05-2026, 14:43
Редактор: Влад Максімов Влад Максімов

РФ завдала удару по кількох газових об'єктах на Чернігівщині
1.5т

Російські окупанти зранку 19 травня завдали удару одразу по кількох об’єктах газової інфраструктури в Чернігівській області. Пошкоджено критично важливе обладнання.

Про це повідомляє "Нафтогаз" у Telegram.

Як зазначили у компанії, це вже третя доба поспіль, коли російські війська атакують об’єкти групи.

За даними "Нафтогазу", внаслідок влучань дронів на території виробничих обʼєктів зафіксовано руйнування критично важливого обладнання.

"Персонал одного з атакованих об’єктів вчасно евакуювали. Постраждалих немає", - йдеться у повідомленні.

Наразі на місцях працюють усі профільні служби. Фахівці уточнюють масштаби руйнувань та оцінюють наслідки чергової атаки.

Реклама

Читають зараз: Нічна атака дронами, в Одесі спалахнули пожежі.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама