Головна новина
Статті у фокусі

Росіяни завдали ударів по п'яти об'єктах "Нафтогазу" у двох областях

Інтенсивність російських атак на нафтогазові об’єкти України зростає
4-05-2026, 23:13 Спікер: Сергій Корецький
Редактор: Влад Максімов Влад Максімов

Росіяни завдали ударів по п'яти об'єктах
1.8т

Росія атакувала п'ять об'єктів державної енергетичної компанії "Нафтогаз" за останні 24 години, пошкодивши обладнання та викликавши пожежі. Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.

"Лише за минулу добу росіяни атакували п’ять об’єктів Нафтогазу у Сумській та Харківській областях. Є пошкодження обладнання, на об’єктах виникли пожежі. Довелося тимчасово зупинити виробничі процеси", – написав топ-менеджер на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, фахівці ДСНС України разом із спеціалістами "Нафтогазу" працюють на місцях і вживають усіх необхідних заходів, щоб мінімізувати наслідки російських ударів.

Раніше Корецький повідомляв, що росіяни атакували об’єкти "Групи Нафтогаз" на вихідних. Обстрілів зокрема зазнав газовидобувний об’єкт на Харківщині, унаслідок чого було пошкоджено обладнання.

Топ-менеджер додав, що внаслідок влучання російської авіабомби в Запорізькій області було пошкоджено газопровід, через що частина споживачів тимчасово залишилася без газопостачання.

Загалом, за даними Сергія Корецького, від початку року російські сили близько 100 разів атакували об’єкти "Групи Нафтогаз".

Реклама

Читають зараз: Масований удар по Дніпру: є руйнування, кількість загиблих зросла.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама