Головна новина
Статті у фокусі

Окупанти у Токмаку збудували дамбу: наслідки

Російські загарбники окупували місто Токмак ще на початку повномасштабної війни
29-06-2023, 20:56
Редактор: Влад Максімов Влад Максімов

Окупанти у Токмаку збудували дамбу: наслідки
3.5т

Російські військові збудували дамбу на околицях тимчасово окупованого міста Токмак, Запорізької області. Вона розташована вздовж російської оборонної лінії, що огинає місто.

Про це повідомляє Bellingcat.

Згідно зі знімками, дамбу було збудовано на початку травня цього року. Це призвело до того, що річка Токмачка значно розширилася на схід від міста. Вона також затопила найближчі поля. Починаючи з червня рівень води в річці невпинно зростає.

На знімках видно сліди шин, що ведуть від дамби. Це свідчить про те, що дамбу можуть використовувати також як міст.

Реклама

Читають зараз: Окупанти завдали удару по ТРЦ в центрі Сум, є постраждалі.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама