Новости Украины || Вести-UA.net

Алла Шлапак: «За потопи у Києві хтось із чиновників, зрештою, має відповісти»

27-07-2018, 12:13 / Артем Шах
1.1т

Депутат Київської міської ради Алла Шлапак просить мера Києва Віталія Кличка усунути критичні недоліки, що виникли під час капітального ремонту вулиці Олени Теліги, і що спричинило її катастрофічне затоплення під час дощів 23-25 липня, до Дня Незалежності.

Про це йдеться у депутатському запиті, направленому на ім`я мера.

«В результаті зливи та неякісно проведених капітальних ремонтних робіт був заблокований рух вздовж вулиці Олени Теліги поблизу станції «Дорогожичі», - йдеться у запиті.

Алла Шлапак наголошує, що на капітальний ремонт вулиці Олени Теліги на відрізку від проспекту Степана Бандери до вулиці Олександра Довженка заплановано виділити 210,912 тис. грн. Ремонтні роботи розпочалися ще у квітні поточного року, а завершення планується напередодні Дня Незалежності.

- Для тих чиновників, хто бажає поговорити мовою цифр! Переконуєте, що мільйони і мільярди вкладаєте в ремонт доріг? Чи може погодні умови аномальні? Совісті у вас немає і у вас гостре відчуття безкарності! Хтось, зрештою, має понести відповідальність за це, – написала політик на своїй сторінці у Facebook після затоплення міста.

Раніше, у ефірі парламентського телеканалу «Рада» Алла Шлапак підкреслила, що підтоплення після інтенсивних опадів є регулярною проблемою для лівобережжя столиці.

- Київ пережив уже дві міжнародні події – «Євробачення» та фінал «Ліги Чемпіонів». Величезні кошти витрачені на інфраструктуру. Але кожна злива і досі закінчується потопом. Ось, зокрема, тільки на підготовчі роботи до фіналу «Ліги Чемпіонів», який місто приймало у травні, міський бюджет витратив понад 2 млрд. грн. А натомість отримав усього 120 тис. грн. туристичних зборів. То у мене постає питання – може, не варто було аж настільки намагатися вразити іноземців? Або ж звернутися по допомогу до державного бюджету. Але – не намагатися стрибнути вище голови, коли не вирішені системні проблеми з інфраструктурою у місті, - вважає політик.

На її думку, кошти, витрачені на підготовку до цих подій, можна значно раціональніше було би перерозподілити на покращення інфраструктури та дотації комунальним транспортним господарствам, що виключило би підняття цін на проїзд до 8 грн.

Нагадаємо, що у Києві в результаті сильних дощів підтопило вулиці, порушено рух транспорту. Дощем розмило опори одного з шляхопроводів.

У результаті цього багато киян постраждали від транспортних заторів, у яких автівки буквально тонули.


Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!

Читайте Вести-UA.net в Google News