Вибори 2019

» » » Майже половина українців не знає, за кого голосувати на найближчих виборах
27-04-2018, 16:45

Майже половина українців не знає, за кого голосувати на найближчих виборах

2.1т

Згідно соціологічних даних групи «Рейтинг», майже половина українців не довіряють владі іне знають за кого голосувати на виборах, а присутність у таких опитуваннях Володимира Зеленського і Святослава Вакарчука свідчить про розчарування нинішнім політичним класом.

Таку думку висловив лідер політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов на опубліковане 24 квітня соцопитування групи Рейтинг щодо суспільно-політичних настроїв українців.

Згідно рейтингів, 75% громадян вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку, і країні потрібні «радикальні перетворення», а 46% відповіли, що будуть «шукати альтернативу серед нових партій».

«Зараз в Україні дуже потужний запит на нові політичні сили, які б не були заплямовані цією владою та не залежали від грошей олігархів, про це свідчать дані соцопитувань», ‒ прокоментував останні соціологічні дані Олександр Соловйов, лідер партії «РОЗУМНА СИЛА».

«Українці перестають вірити дешевому популізму влади. Сучасний політикум довів країну до такого стану, що люди готові обирати музикантів чи шоуменів. Але навряд чи вони мають достатній фах, щоб керувати країною або зменшити корупцію. Приклади нам відомі, коли під брендом видатного спортсмена, до влади прийшли далеко не кришталево чисті люди. Україні потрібна нова генерація політиків-професіоналів, в партії «РОЗУМНА СИЛА», таких людей більш ніж достатньо», - сказав Олександр Соловйов.

Окрім цього, згідно даних соцопитування в населенні зростає запит на «наведення порядку». «Це все через тотальну байдужість та недотримання закону представниками влади. Вони вимагають, щоб громадяни були законослухняні, а саме цього не дотримуються. Перед законом всі рівні, навіть влада. Сила права, а не право сили», - сказав лідер партії «РОЗУМНА СИЛА».

Нагадуємо, що за останні півроку рейтинг недовіри до дій влади зріс з 62% до 75%.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram