» » » Росія де-факто розпочала окупацію Білорусі


Росія де-факто розпочала окупацію Білорусі
документ

Росія і Білорусь вводять спільну охорону зовнішніх кордонів
999
КИЕВ. 11-08-2017, 10:46. Вести-UA || Новости Украины | Новини України

Російська Федерація розпочала окупацію Білорусі.

Таку думку висловив політичний експерт Віталій Кулик, коментуючи новину про внесення істотних змін в угоду про охорону спільних кордону, передає politeka.net.

“Росія і Білорусь вводять спільну охорону зовнішніх кордонів т.зв. Союзної держави РФ – РБ. Росія розпочала окупацію Білорусі де-факто”, – вважає експерт.

Відзначимо, що президент РФ Володимир Путін вже вніс на ратифікацію в Держдуму протокол про створення Єдиної регіональної системи протиповітряної оборони Росії і Білорусі, а також нових правил охорони кордонів.

Так, у документі зазначено, що нові положення протоколу спрямовані на підвищення надійності охорони зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі. Також там визначено порядок застосування сил протиповітряної оборони при спільному виконанні завдань бойового чергування. 

Стверджується, що новий законопроект повністю відповідає положенням Договору про Євразійський економічний і іншим міжнародним договорам РФ.

За попередніми повідомленнями, Росія наростила військову силу на східному кордоні України і підтягла три мотострілкових дивізії.

У контексті майбутніх військових навчань “Захід-2017” це дає привід говорити про підготовку масштабного наступу РФ.