Новости Украины || Вести-UA.net

Чи варто заборонити гастролі росіян

5-07-2017, 15:07 / Северин Илькив, Вести-UA.net
Чому вчепилися тільки до артистів?
3.2т

Законопроект (щодо обмеження проведення гастрольних заходів на території держави-агресора та на території України* – Ред.) в такій формі - це смішно, це не схоже на закон. Якщо є якісь публікації…

Насправді проблема ж лежить не в площині тільки артистів. Проблема набагато глибша і ширша. Тому я особисто за те, щоб закрити кордони і зробити хоча би візовий режим. І коли ти вже подаєш на візу, то спеціальні служби, в тому числі і Служба безпеки, розбираються по кожному окремому випадку, хто сюди їде.

Взагалі це стосується і бізнесу, і проходження російських товарів через наш кордон. Чому вчепилися тільки до артистів?

Я точно проти, щоб сюди приїжджали російські артисти, я проти того, що наші гастролюють в Росії. Але я не думаю, що цей законопроект – є чимось серйозним. Це просто смішно.

Головне – це закрити кордон хоча би на рівні візового режиму, тому що артисти не є винятком, вони такі ж громадяни, як і всі решта. 

*У Верховній Раді зареєстрували законопроект, яким нардепи хочуть заборонити як виступати українським артистам у Росії, так і російським музикантам гастролювати Україною. Винятком нардепи пропонують встановити окремі випадки, коли артист до початку гастрольного заходу надасть організаторам письмову заяву про засудження окупації території України Росією. Другий варіант, коли російський артист переїхав жити в Україну. Третій - неодноразово публічно засуджував окупацію території України Росією, про що б свідчили відповідні публікації у ЗМІ.

Джерело: Олена Мозгова, obozrevatel.com


Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!

Читайте Вести-UA.net в Google News