Вибори 2019

» » » Показова різниця щодо ставлення до людей у Лондоні та Львові
13-03-2018, 22:35

Показова різниця щодо ставлення до людей у Лондоні та Львові

1.2т

Якщо даємо собі наср*ти на голову, то хто ж нам винен?

Лондон. Дорогий західний район міста.

Мільярдер Рома Абрамовіч, власник ФК «Челсі», вирішив тут збудувати для клубу новий домашній стадіон, пише Yuriy SYTNYK.

Наголошую – не хрінову багатоповерхівку, щоби скосити швидке бабло, а «перлину в спортивній короні Лондона», як назвав цей об‘єкт мер Лондона з чисто англіцькими прізвищем та ім‘ям – Садік Хан.

Ось цей льонднонський Садік і видав Ромі дозвіл на будівництво найдорожчого стадіону в Європі, вартістю понад мільярд (!) англіцьких фунтів.

Але поруч з ділянкою, на якій запланований престижний об‘єкт, стоїть котеджик британських пенсіонерів. Пенсіонери подали до суду, оскільки новий об‘єкт затінятиме їхній будинок. І Високий суд Лондона зупинив будівництво!

Нині, під тиском місцевої влади, ймовірно будівництво буде продовжено, але мешканці будиночку отримають грошову компенсацію, яка буде в кілька разів більшою ніж реальна вартість їхньої власності…

Львів. Перехрестя Стрийська-Сахарова.

На місці колишнього хлібзаводу зводиться черговий монстрик висотою 13-16 поверхів. Частина квартир навколишніх будинків уже НІКОЛИ не матиме світла. Діти ЗАВЖДИ бавитимуться в тіні. Район і так В РАЗИ переущільнений вже запланованими й розпочатими будівництвами. Корки вже, а з часом автівки тут просто не проїжджатимуть. Вартість квартир впаде…

І всім пох…

Так, я тут мешкаю, але мені пощастило – ця НЕЗАКОННА будова не настільки затулить мені сонце, як багатьом іншим.

Якось переживу гуркіт і матюки зранку до пізнього вечора. Але принаймні про це пишу. І, як і все решта, що пишу – це до ср*ки. Бо ми того варті, аби нам ср*ли на голову. Ба, більше того, коли б сьогодні відбулися вибори мера, то львівці би знову обрали Садового, який знищив їхнє місто. Амінь.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram