Новости Украины || Вести-UA


27-10-2017, 23:51

"Будуть забирати життя": у мережі розповіли, як зробити безпечною трасу Київ-Одеса

973

Проект "Капітальний ремонт автомобільної дороги М-05 Київ - Одеса на ділянці км 17+740 - км 87+000 у межах Київської області", який був затверджений Кабміном у 2013, потребує суттєво доопрацювання, оскільки траса все ще залишається небезпечною для водіїв і пішоходів.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів засновник компанії "Vismar Aqua" Любомир Гайдамака.

"Хтось собі вирішив, що встановленням світлофору на двадцять першому кілометрі (район Південного кладовища) буде реально забезпечено максимальну безпеку і зручність дорожнього руху для громадян", - написав він.

"Багатоденні використання світлофора на автодорозі з інтенсивним рухом призвело до великої кількості ДТП і величезних заторів. Це ще раз доводить те, що установка світлофорів не може забезпечити зручність і безпеку дорожнього руху для громадян", - додав Гайдамака.

За його словами, фактично ніхто не проводив громадські слухання проекту ремонту траси в громадах, через території яких пролягає магістраль. Він заявив, що потрібно внести як мінімум 2-3 транспортні дворівневі розв'язки, які зможуть забезпечити максимальну безпеку і зручність дорожнього руху на трасі.

"Світлофори чи інші відбійники, які зараз є, будуть забирати життя у наших співгромадян", - додав він.