Новости Украины || Вести-UA

КОРОНАВИРУС: УКРАИНА - Подтвержденные случаи: 24 823 (+483) | Вылечились: 10 440 (+362) | Умерли: 735 (+8)


16-04-2020, 18:23

Карантинна неадекватність депутатки обласної ради

3.8т

Йдеться про депутатку Вінницької обласної ради Тетяну Редько. Вона завжди позиціонує себе як борець з несправедливістю, називає себе захисницею та борчинею з усіма можливими соціальними проблемами, в цілому – борець проти всіх. Має непоганий ресурс для такої непримиренної боротьби – газету «33 канал», яку, до речі, читають по всій області. Отже, Тетяні Редько є де «розгулятися» своїми думками, а якщо й дуже треба – то й сформувати на замовлення громадську думку, чим не раз редакторка користувалася.

Але мова зараз не про інформресус. А мова про явно неадекватну поведінку, яку Тетяна Редько продемонструвала сьогодні після обласної сесії. Отже, по закінченню сесійної роботи, депутатка привселюдно посеред тротуару на центральній вулиці Вінниці перед приміщенням державної обласної адміністрації і обласної ради обплювала свого колегу, такого ж обранця, як вона сама. Не просто так – плюнула і забула. А робила це з методичністю досвідченої плювальниці.

І це при тому, що депутатка – голова постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих змі. Депутатка, яка для гарного слова сьогодні внесла пропозицію обрізати державний бюджет так, щоб заробітних плат за березень не дочекалися рядові державні службовці райдержадміністрацій, працівники «соцбезів», інші працівники бюджетних категорій. Надривним голосом закликала це зробити прямо зараз, і не гаяти часу. А потім так само швидко накинулася на депутата і проявила дива слинної майстерності.

Плювання саме по собі свідчить про невихованість, хамство, що взагалі неприйнятне для поведінки публічної особи. Але таке плювання під час суворого карантину і в умовах соціальної дистанції несе серйозну загрозу здоров’ю і життю оточуючих. Наразі у боротьбі з коронавірусом люди обмежують себе в контактах, щоб перервати ланцюжок передачі смертельного вірусу. І про це Тетяна Редько не може не знати. Тож така соціально небезпечна поведінка депутатки вимагає оперативного реагування з боку правоохоронних органів і притягнення до відповідальності з можливим оглядом спеціалістів на агресивність й соціальну неадекватність.

Джерело: 5minutes.biz.ua

Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!