» » » ED&F Man Ukraine міняє фокус своєї сівозміни
6-03-2018, 22:24

ED&F Man Ukraine міняє фокус своєї сівозміни

3.3т

Цукрове виробництво ED&F Man в Україні включає в себе цукровий завод потужністю 6000 тон цукрового буряку на добу та 14000 гектарів сільськогосподарських земель. Засільський цукровий завод був придбаний десять років тому і переоснащений обладнанням трьох європейських цукрових заводів.

Враховуючи передбачуваний надлишок цукру в короткостроковій перспективі, компанія вирішила гнучко підійти до управління активами агропромислового комплексу, завдяки якому завод тимчасово зупинить виробництво, а сільськогосподарський підрозділ переорієнтується на більш вигідні сьогодні ротаційні культури, такі як бобові.

“Ми постійно стежимо за ринком і, коли цукрові прогнози вкажуть на посилення місцевого ринку, ми повернемося до вирощування цукрового буряку та відновимо роботу цукрового заводу”, - зазначив регіональний менеджер ED&F Man Ukraine, Ігор Бучацький.Про компанію:

Заснована в 1783 році, компанія ED&F Man є одним з найбільших у світі постачальників сільськогосподарських товарів. Компанія продає: цукор, каву, патоку, корми для тварин, зернові та бобові культури. Річний дохід ED&F Man становить понад 10 мільярдів доларів. На сьогодні в компанії працює понад 7000 співробітників у 60 країнах світу.

ED&F Man поставляє або обробляє сірий, білий і високоякісний цукор в більш ніж 40 країн світу. Компанія продає його цукровим заводам, промисловим користувачам, оптовим торговцям, рітейлерам і споживачам, пропонуючи місцеві рішення через низку комерційних та дистрибьюторських структур. У 2017 році компанія інвестувала в продовольчу технологічну компанію, щоб почати виробництво підсолоджувача стевії з ароматом і смаком цукру.

З 2007 року ED&F Man діє в Україні. Провівши капітальну реконструкцію, компанія відновила роботу Засільського цукрового заводу у Миколаївській області, що виробляє 50 тисяч тон цукру щороку. За час роботи в Україні компанія інвестувала в український агробізнес понад 150 мільйонів доларів.


Читайте срочные новости в Telegram

Загрузка...