Головна новина
Статті у фокусі

Акції російських "Лукойл" та "Роснефть" стрімко подешевшали після введення санкцій

Акції нафтових гігантів перебувають у "червоній зоні"
23-10-2025, 17:59
Редактор: Артем Шах Артем Шах

Акції російських
1.9т

Акції російських нафтових гігантів "Лукойл" та "Роснефть" на ранковій торговій сесії 23 жовтня стрімко падають на тлі запровадження нових американських санкцій проти них.

За даними порталу Іnvesting, акції компанії "Лукойл" з початку торгів впали на 4,37%, а "Роснефть" втратила 3,21%.

Акції нафтових гігантів перебувають у "червоній зоні" - серед лідерів падіння на старті сесії. Компанію їм, зокрема, складають "Газпром", банк ВТБ та Сбербанк.

Тримачам цих цінних паперів - як "Лукойлу", так і "Роснефти" - рекомендують активно їх продавати.

Реклама

Читають зараз: "No Kings": у США спалахнула нова хвиля акцій проти війни та Трампа.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама