Якщо розв'язану Кремлем війну не буде завершено, то у майбутньому без електроенергії та опалення залишаться не лише українці, а й більша частина жителів середньої смуги Росії.
Про це у суботу, 27 червня, заявив радник міністра оборони України Сергій Флеш Бескрестнов у своєму Telegram-каналі.
За його словами, російське керівництво готове вести бойові дії у нинішньому форматі тривалий час, оскільки щомісячний набір 30 тисяч людей для утримання фронту не є проблемою для Кремля.
Масштаби виробництва БПЛА та ракет за підтримки Китаю також дозволяють РФ продовжувати атаки, а внутрішні проблеми з паливом не турбують російську владу.
У зв’язку з цим Бескрестнов наголосив на важливості ведення когнітивної війни та закликав впливати на населення Росії через інтернет, показуючи їм реальні наслідки та масштаб проблем.
«Росіянам потрібно всюди пояснювати справжні причини їхніх поточних проблем і шляхи їх усунення. Населення має бачити, до яких глобальних проблем по всій країні призводить війна. А якщо її не завершити, то надалі зимувати без світла та тепла вже будемо не тільки ми, а й більша частина мешканців середньої смуги Росії», — заявив радник міністра оборони.
Читають зараз: Число конфліктів у світі досягло найвищого рівня з кінця Другої світової війни, - вчені.
