Головна новина
Статті у фокусі

ЗСУ знищили колону російської бронетехніки на Добропільському напрямку

Атака тривала з 5:30 до 8:00 ранку, коли супротивник кинув в атаку 22 одиниці бронетехніки
17-10-2025, 07:58

ЗСУ знищили колону російської бронетехніки на Добропільському напрямку
1.9т

Нацгвардійці, ДШВ, Сили безпілотних систем та артилерія ЗСУ успішно відбили атаку російської бронетехніки на Шахове та Володимирівку на Добропільському напрямку. Знищено 9 та пошкоджено 4 одиниці бронетехніки.

Про це у четвер, 16 жовтня, повідомив 1 корпус Нацгвардії Азов.

Напад тривав з 5:30 до 8:00 ранку, коли противник кинув в атаку 22 одиниці бронетехніки. Найбільша колона з 11 одиниць (танки та бойові броньовані машини) вийшла з району Малинівки близько 7:50.

Підготовка до штурму почалась зранку. Для ускладнення мінування маршрутів просування противник виставив спостережні пункти для виявлення та знищення українських безпілотників.

Зазначається, що ворог змінив тактику: замість того, щоб висувати колони з піхотою з глибини своїх бойових порядків, він спробував підвести техніку ближче до Шахового і сховати її в лісосмузі.

Однак цей маневр не дав результату: дві одиниці бронетехніки були виявлені розвідкою та знищені артилерією і FPV-дронами до того, як встигли сховатися.

«Завдяки завчасному інженерному обладнанню позицій, ефективному мінуванню та злагодженим діям підрозділів Сил оборони України — насамперед артилерійських розрахунків бригад Збройних сил та Національної гвардії України, а також екіпажів Сил безпілотних систем — атака противника була зірвана», — йдеться в повідомленні.

Реклама

Читають зараз: Ситуація на Добропільському напрямі: Генштаб зробив важливу заяву.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама