Головна новина
Статті у фокусі

На Херсонщині детонують склади окупантів

Демілітаризація продовжується
3-09-2022, 17:13
Редактор: Інна Волєва Інна Волєва
Джерело: ВИДЕО

На Херсонщині детонують склади окупантів
3.2т

Вибухи чути 3 вересня у районі Олешок-Раденська Херсонської області. У небо здіймається дим.

Ймовірно, було завдано удару по складах боєприпасів російських окупантів.

Про це повідомляє "Ріа-Мелітополь".

"У районі Олешек/Раденська на Херсонщині наші військові потрапили по БК окупантів. У небо піднялося дуже багато диму, все детонує", – йдеться у короткому повідомленні.

Водночас у ВСУ повідомили: "Тим часом у районі Олешок знову мінус техніка русні, також чути детонацію. Демілітаризація триває".

ВІДЕО

https://t.me/riamelitopol/67388

Реклама

Читають зараз: Гроші скінчилися: Кремль дедалі частіше залишає сім’ї окупантів без виплат.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама