В Північній Кореї – новий штучний землетрус, імовірно через ядерний вибух » Новости Украины. Последние новости дня || Вести-UA

» » » В Північній Кореї – новий штучний землетрус, імовірно через ядерний вибух
23-09-2017, 16:46

В Північній Кореї – новий штучний землетрус, імовірно через ядерний вибух

508

В районі північнокорейського полігону Пунгері, де проводяться випробування атомної зброї, зафіксовано новий землетрус із епіцентром поблизу поверхні землі.

Про це повідомляє китайська інформаційна агенція Сіньхуа., пише ЄП.

Така глибина (оцінюється сейсмологами як 0 км) не є властивою для природних землетрусів, через що китайські науковці зробили припущення, що інцидент має штучну природу.

"Китайська сейсмологічна служба каже, що землетрус імовірно відбувся внаслідок вибуху, а також – що він стався у тому самому місці, де було проведено останній вибух водородної бомбі", - йдеться у повідомленні агенції.

Водночас, потужність даного вибуху була дуже малою у порівнянні з термоядерним вибухом, що мав місце на початку вересня.

Водночас, потужність даного вибуху була дуже малою у порівнянні з термоядерним вибухом, що мав місце на початку вересня. Тоді називалася магнітуда від 5.8 до 6.3, нині потужність у понад 100 разів менша, її бальність оцінюється на рівні 3.4.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram