Новости Украины || Вести-UA

В КМДА може розгорітися черговий скандал з одіозною Гінзбург

28-07-2020, 11:45 / Артем Шах
5.5т

Директорка Департаменту охорони здоров’я м. Києва Валентина Гінзбург може вскочити у черговий скандал після того, як мер Віталій Кличко видав протокольне доручення здійснити службову перевірку щодо її діяльності на посаді, повідомляє 5minutes.com.

Співробітники Департаменту подейкують, що визнання 22 липня 2020 року Комісією з питань охорони здоров’я та соціального захисту роботи Гінзбург незадовільною, не заважає останній приторговувати посадами очільників медичних закладів.

Зокрема, 29 липня 2020 відбудеться конкурс на посаду Головного лікаря пологового будинку №2 столиці. Як відмічають анонімні джерела в КМДА, беззаперечним переможцем Конкурсу називають Тетяну Пехньо, 68-ми річну лікарку-мільйонерку, власницю розкішної нерухомості і дорогих авто та подружку пані Гінзбург, яка вже начебто заплатила за свою майбутню посаду. Так, це саме про неї не раз знімали сюжети, де викривали вражаючих масштабів корупцію, а НАБУ закривало очі на те, що задекларовані статки останньої в декілька десятків разів перевищують зарплатню.

І нехай вас не вводить в оману слово «конкурс». Бо він для пані Пехньо суто умовний. Майже одноголосне рішення лікарці-мільйонерці пенсійного віку забезпечать щонайменше 5 членів Комісії із 9. Так, за словами анонімного джерела в КМДА руку «за» мають підняти – підлеглі пані Гінзбург, серед яких- керівниця юридичного відділу та керівниця кадрами та дуже лояльні до головної лікарки співробітниці того ж пологового будинку №2,- заступник директора з медичної частини, старша медична сестра та лікар-акушер. Такий результат голосування забезпечить пані Пехньо, стосовно якої не раз відкривались кримінальні справи та щодо діяльності якої на посаді були зауваження у контролюючих органів, продовжити свою вже 15-ти річну каденцію перебування на посаді головного лікаря.

Тому, зміни на краще в медицині Київщини годі й чекати, не дивлячись на те, що їх декларують високі чиновники. І якими б прекрасними не були закони, які «прозорі» Конкурси б не проводились, умовне їх виконання буде завжди залежати від людей, які звикли збирати хабарі в кишені. А хто насправді за цим стоїть і дозволяє безкарно залишатися на посаді можна прочитати в матеріалі Стопкору за посиланням.


Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!