Новости Украины || Вести-UA

КОРОНАВИРУС: УКРАИНА - Подтвержденные случаи: 21 245 (+259) | Вылечились: 7 234 (+126) | Умерли: 623 (+6)


8-05-2014, 17:03

Ольга Богомолець закликає провести перемовини в Донецьку й шляхом діалогу вирішити конфлікт на Сході України

2.4т

Кандидат у Президенти України Ольга Богомолець закликає всіх кандидатів у Президенти об’єднатися та провести в Донецьку перемовини з громадськістю, дипломатами з Європи та з Росії. Мета ініціативи – об’єднатися для рішення конфлікту мирним шляхом. Про це Новинам України Вісті-UA повідомили в прес-службі Ольги Богомолець.

Сьогодні Ольга Богомолець в Українському кризовому медіа-центрі виклала своє бачення суті конфлікту на Сході та півдні та оприлюднила план щодо його вирішення. 

Богомолець звернулась до народу України та чинної влади з вимогою надати їй мандат на перемовини у Донецьку та організації круглого столу в широкому форматі.

«Офіційно звертаюся до в.о. Президента України й в.о. головнокомандувача пана Турчинова. Прошу Вас негайно надати мені мандат для ведення переговорів з усіма сторонами конфлікту в Україні, а також з представниками Росії, Європейського Союзу та США», – заявила пані Богомолець.

Також кандидат у Президенти закликала власників телевізійних каналів протягом 36 годин організувати триденний телемарафон у прямому ефірі з включенням усіх регіонів України та гарячих точок заради об’єднання країни і не допущення громадянської війни. 

«Сценарії, які сьогодні реалізуються, ведуть нас не тільки до розколу країни, а й до громадянської війни, – впевнена Ольга Богомолець. – На сході України є різні групи людей, які впливають на ситуацію”.

До першої групи пані Богомолець відносить найманих вбивць і терористів, деякі з котрих мають російські паспорти. З ними треба діяти з позиції сили. Другу групу складають українські громадяни, «регіонали», бандити та інші, які свідомо розвалюють Україну із власних корисливих інтересів. «Ці люди скоюють злочин. Їхня мета – розвал країни, і вони мають бути покарані відповідно до Кримінального кодексу», – вважає Богомолець. 

Українські громадяни, які відносяться до третьої групи, «зазомбовані» викривленою інформацією, поданою в тому числі ЗМІ. «Вони також роблять протиправні дії, але діалог із ними можливий і необхідний. З людьми потрібно говорити, аби пояснити: ще кілька місяців тому всі ми нормально жили в одній країні і не було жодних підстав для громадянської війни», – наголосила пані Богомолець.

Кандидат у Президенти України оприлюднила план першочергових дій на посту Президента, серед яких – закон про відповідальну владу, реформа системи правопорядку та закон про люстрацію, забезпечення обороноздатності країни, розпуск парламенту та телекомунікаційне покриття всієї країни для впровадження електронної демократії як бази для реформи системи влади. «Але все це – романтика, утопія, якщо не буде з ким будувати, якщо не буде нової команди, – зауважила Ольга Богомолець. – Неможливо працювати з людьми «старої системи»: вони уражені вірусом корупції – однієї такої людини вистачить, аби “заразити” оточуючих. Нових людей я приведу з громадянського суспільства. Ми відберемо найкращих 11 травня під час проведення заходу «Школа Патріотів – Нові лідери єдиної країни». Саме з цих патріотичних, професіональних, чесних людей я створю нову політичну силу, яка увійде до оновленого Парламенту.

Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!