» » » У Києві та області оголошено «синій код»: що це означає
3-11-2017, 20:34

У Києві та області оголошено «синій код»: що це означає

792

Поліція Києва та Київської області вже декілька днів працює в посиленому режимі

Нагадаємо, що такий режим ввели після низки гучних замахів та вбивств, останнім з яких – вбивство прес-офіцера Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Аміни Окуєвої, пише Politeka.

В зв’язку з цим в регіоні оголошено другий рівень терористичної небезпеки – “синій код”, що означає, що існує підозра на підготовку терористичного акту.

Так, з патрульними працюють бійці Нацгвардії, поліції охорони та полк особливого призначення. Перевіряють автомобілі на в’їзді і документи.

Правоохоронці в посиленому режимі другий день працюють на вокзалах, місцях масового скупчення людей. За правилами, поліцейські можуть не тільки попросити громадянина пред’явити документи, а й обшукати особисті речі, якщо людина викликала підозру.

“В сучасному світі, незважаючи на нинішню ситуацію, я думаю, це нормально, що поліцейські можуть нас обшукувати. Адже у кожного може бути з собою зброя, зараз це ніяк не контролюється”, – прокоментував киянин Леонід.

Проте не всі кияни схвально відгукуються з приводу можливих обшуків. Люди кажуть, що це може сприйматися, як загроза.

Зараз поліцейські не отримували вказівок, які саме вимоги будуть до їхньої роботи під час дії “синього коду”. На Солом’янській площі Києва для патрульних проведуть інструктаж, на якому розкажуть всі деталі посиленого чергування.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram