» » » Стало відомо про нову антиукраїнську підлість Угорщини
30-10-2017, 13:38

Стало відомо про нову антиукраїнську підлість Угорщини

Своїми вчинками сусід України тепер підігрує Росії

Стало відомо про підлість, яку задумала Угорщина щодо України.

Як стверджує редактор міжнародного відділу The Economist – британський журналіст Едвард Лукас, Угорщина штучно загострює ситуацію з нацменшинами в Україні, передает politeka.net.

“Угорським меншинам в Західній Україні насправді немає на що скаржитися. Український уряд дуже дружелюбно налаштований до меншин”, – упевнений він.

На його думку, насправді весь конфлікт спочатку полягав у незначній розбіжності, яка була роздута до гучного міжнародного скандалу.

“Угорщина повинна бути задоволена, що у неї проєвропейський демократичний сусід, який з успіхом долає труднощі і захищає всю Європу від російського імперіалізму. Натомість пан Орбан нападає на Україну за таким недобрим, штучно створеним приводом”, – підкреслив Лукас.

Також журналіст підкреслив, що своїми вчинками Угорщина тепер мимоволі підігрує Росії, яка продовжує ставити Україні палиці в колеса на міжнародній арені.

Нагадаємо, влада Угорщини наклали вето на пропозицію провести саміт Україна – НАТО. Дана міра пов’язана з українським законом про освіту.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram