Новости Украины || Вести-UA


30-10-2017, 13:38

Стало відомо про нову антиукраїнську підлість Угорщини

Своїми вчинками сусід України тепер підігрує Росії
1.3т

Стало відомо про підлість, яку задумала Угорщина щодо України.

Як стверджує редактор міжнародного відділу The Economist – британський журналіст Едвард Лукас, Угорщина штучно загострює ситуацію з нацменшинами в Україні, передает politeka.net.

“Угорським меншинам в Західній Україні насправді немає на що скаржитися. Український уряд дуже дружелюбно налаштований до меншин”, – упевнений він.

На його думку, насправді весь конфлікт спочатку полягав у незначній розбіжності, яка була роздута до гучного міжнародного скандалу.

“Угорщина повинна бути задоволена, що у неї проєвропейський демократичний сусід, який з успіхом долає труднощі і захищає всю Європу від російського імперіалізму. Натомість пан Орбан нападає на Україну за таким недобрим, штучно створеним приводом”, – підкреслив Лукас.

Також журналіст підкреслив, що своїми вчинками Угорщина тепер мимоволі підігрує Росії, яка продовжує ставити Україні палиці в колеса на міжнародній арені.

Нагадаємо, влада Угорщини наклали вето на пропозицію провести саміт Україна – НАТО. Дана міра пов’язана з українським законом про освіту.