» » » Порошенко зустрівся з Волкером: озвучені головні тези
28-10-2017, 00:32

Порошенко зустрівся з Волкером: озвучені головні тези

750

Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі спеціальним посланцем президента США щодо Україні Куртом Волкером.

Про це повідомляється в прес-службі президента України.

"Співрозмовники обговорили ситуацію в питаннях безпеки в регіоні і зазначили про принципову важливість забезпечення належного виконання Мінських домовленостей, перш за все в частині консолідації стійкого і всеосяжного припинення вогню, виведення з України російських окупаційних військ і техніки", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Також наголошується, що Волкер і Порошенко поговорили про українських заручників, які незаконно перебувають на окупованих територіях, а також політв'язнів у в'язницях у Росії.

"Спеціальному посланцеві Президента США було передано відповідне звернення членів сімей заручників та висловлено сподівання на його ефективну підтримку, перш за все в контактах із російською стороною з метою їхньоо якнайшвидшого звільнення і повернення додому", - додали в повідомленні.

Спецпосланець США зазначив, що Україна дотримується принципу мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це говорить схвалений Закон України "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей України".

Сторони також обговорили графік переговорів у Нормандському форматі і в межах діяльності самого Волкера. Дати зустрічей і переговорів поки не опубліковані.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram