» » » Президент не прийняв усіх нардепів-протестувальників
18-10-2017, 21:20

Президент не прийняв усіх нардепів-протестувальників

741

Група з п'яти народних депутатів, які вимагають створення Антикорупційного суду, відмовилася зустрічатися з президентом України Петром Порошенком через відмову прийняти усіх їх в приміщенні Адміністрації президента. Про це повідомив народний депутат Сергій Лещенко у соціальній мережі Facebook. Зокрема, він повідомив, що група народних депутатів прийшла в Адміністрацію президента для зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

"Адміністрація відмовилася прийняти групу депутатів у повному складі: Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Юрій Дерев‘янко, Юрій Левченко і я. Перший заступник глави АП Віталій Ковальчук повідомив, що готові прийняти лише трьох депутатів - без Левченка і Дерев‘янка. Ми не вважаємо можливим брати участь в такій зустрічі без колег", - повідомив Лещенко.

Про це пише на своїй сторінці і Мустафа Найєм:"Президент не захотел встретиться с представителями акции Большая политическая реформа.

Вместе со мной пришли Светлана Залищук, Сергей Лещенко, Юрий Левченко и Юрий Деревянко. Президент решил, что он хочет встретиться только с частью нашей группы (кроме Левченко и Деревянко), что для нас неприемлемо. Тем не менее, президенту уже известно, с какой целью мы приходили. Прошло более полутора суток с начала акции под Верховной рады. На данный момент есть понимание, как будут выполняться два из трех наших требований - парламент проголосует за законопроекты о неприкосновенности и рассматривать законы об избирательной системе".

Як повідомляв УНІАН, раніше у прес-службі АП повідомили, що Порошенко підтвердив готовність зустрітись віч-на-віч з народним депутатом від «Блоку Петра Порошенка» Мустафою Найємом. Як відомо, Найєм в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що він та ще кілька народних депутатів мають намір піти в середу ввечері до президента Порошенка і дізнатися у нього терміни внесення до Верховної Ради законопроекту про створення Антикорупційного суду.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram