» » » Клінтон розповіла про хамську звичку Путіна
21-09-2017, 22:13

Клінтон розповіла про хамську звичку Путіна

1.2т

Колишній кандидат в президенти США Гілларі Клінтон відвідала програму The Late Show американського коміка Стівена Кольбера і розповіла про свій найдивніший досвід роботи з російським президентом.

Фрагмент програми опублікований на офіційному YouTube-каналі шоу, пише Знай.

Клінтон пояснила, що під час особистої зустрічі Путін вів себе не надто етично, всіляко намагаючись демонструвати свою "нудьгу" та байдужість. Крім того, його манера сидіти вказувала та те, що він ігнорує правилами культурної поведінки. Путін сидів, широко розставивши ноги.

"Кожен раз, коли ми зустрічалися, він сидів саме так", - заявила політик.

На англійській таку манеру називають "manspreading". Цей термін (читается "мэнспредінг") не має однозначного перекладу на українську. Він позначає чоловічу манеру сидіти, як правило, в громадському транспорті, широко розставивши ноги так, що пасажири в сусідніх сидіннях зобов'язані сидіти в обмежених умовах.

Таку манеру вважають виявом нахабства та неповаги до інших. В багатьох країнах боряться з таким явищем, розміщуючи відповідні плакати, які закликають громадян до культурної поведінки.Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram