» » » Цимбалюк: Росія втрачає ілюзії щодо України
2-09-2017, 15:45

Цимбалюк: Росія втрачає ілюзії щодо України

1.8т

Журналіст Роман Цимбалюк у черговому випуску свого відеоблогу розповідає що говорили в Російській Федерації щодо України за останній тиждень,  інформує replyua.net.

Так, Цимбалюк зауважує, що Україна постійно перебуває в центрі уваги російських ЗМІ, але минулий тиждень був особливо багатим на їх істерики на адресу України. Справа, звісно ж, в тому, що минулого тижня Україна відзначала День незалежності, який ознаменувався парадом. У цьому заході взяли участь солдати держав-членів НАТО, а приймали його, крім президента і міністра оборони України, очільники оборонних відомств десяти інших держав. Звісно, росіяни знову почали пророчити скорий розпад України – це пророцтво ми чуємо вже протягом чотирьох років. Але крім того, з’явились і нові нотки. Так, автори кількох публікацій у пресі зауважили, що росіянам не варто сподіватись на те, що влада в Україні зміниться і ситуація повернеться на круги своя. Оглядачі закликали забути міф про «братську Україну» - незалежно від того, хто перебуватиме на чолі держави, наша країна залишатиметься ворожою до росіян.

Але від ілюзій звільнились і багато громадян України, особливо ті, які вірили що стануть частиною РФ. Замість приєднання до «багатої» Росії, вони отримали випалену землю, яка поєднує лінію фронту і гетто. Вже навіть організатори так званого «референдуму» визнали, що Росія їх «кинула», - наголошує Цимбалюк.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram