Кляпи, наручники, мотузки: влада Росії створила атмосферу "тероризму" в Криму. Відеофакт

31-05-2017, 08:44 / Артем Шах, Вести-UA.net
Зазначається, що у громадському транспорті, лікарнях, жіночих консультаціях та школах розвішені моторошні плакати про терористичну загрозу і як діяти, коли вона настане.

Влада Росії створила атмосферу страху й тероризму в усіх містах анексованого півострова Крим.

Про це йдеться у відео "Крим.Реалії".

Зазначається, що у громадському транспорті, лікарнях, жіночих консультаціях та школах розвішені моторошні плакати про терористичну загрозу і як діяти, коли вона настане.

"Будьте готові до застосування терористами пов’язок на очі, кляпів чи мотузок.  Переносьте образи і приниження. Постарайтесь закрити дітей від випадкових куль", – про це йдеться на одному з плакатів тролейбусу Сімферополя.

Окрім цього, в Сімферополі в дитячий садок люди заходять через рамку металошукача.

За словами жителя міста Миколая, який має чотирьох внуків, нині він нібито відчуває себе в безпеці. Чоловік вважає, що незважаючи на те, що Росія воює одразу за кількома напрямками, Севастополю терористичні атаки не загрожують.

"У нас всюди захист. У нас такий флот, така армія…" – висловився  він.

За словами мами кадета воєнного училища, при вході у навчальний заклад хлопчика перевіряє охорона. Доходить до абсурду – перед якимось заходом на вулиці, наприклад, перевіряється навіть трава.

"У Нахимівському військово-морському училищі перевіряють сумки при вході. І автобуси. Коли ми поїхали на екскурсію й повернулися, їх почали повністю перевіряти на підривні прилади, а коли виходимо строєм перед якимось заходом, перевіряється вся трава навіть", – розповіла вона.

За словами психолога з Криму, яка нині живе в Києві, "терористичною загрозою" влада Росії "об’єднує людей страхом".

"Людей можна об’єднувати або радістю, або страхом. У цьому випадку – другим. Якщо у твоїй авторитарній і тоталітарній державі починає зароджуватися певна громадянська активність, то краще, що можна зробити, – занурити людей в атмосферу страху, терористичної загрози. Тоді люди спускають на кілька сходинок у питанні своїх цінностей, потреб, саморозвитку", – переконана вона.


Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!

Читайте Вести-UA.net в Google News