Новости Украины || Вести-UA

» » » Дмитро Карп: Небезпечна тактика до якої вдається ФСБ сьогодні
13-05-2017, 14:27

Дмитро Карп: Небезпечна тактика до якої вдається ФСБ сьогодні

3.1т

Просувати проросійські та просовєтські ідеї стало утопічною справою, це очевидно і без соціальних аналітиків. Але відпускати Україну з-під свого впливу для Росії немислимо.

На тлі подій останніх років патріотичне самоусвідомлення українців відчутно виросло. Просувати проросійські та просовєтські ідеї стало утопічною справою, це очевидно і без соціальних аналітиків. Але відпускати Україну з-під свого впливу для Росії немислимо.

Для утримання своїх позицій використовуються всі можливості, одна з яких утворення контрольованих ФСБ громадських осередків. Де публічно просуваються абсолютно доречні часу і громадській думці ініціативи, а за кулісами стоять російські спецслужби. В алегоричному трактуванні це має вигляд апетитного тістечка з ціанідом калію* яким хочуть пригостити українців.

Під фокус вашої уваги пропоную громадське об’єднання «Всеукраїнського союзу захисників кордону Батьківської землі» слово якого має вплив на державні структури України та, за словами самих членів об’єднання, «веде активну просвітницьку та міжнародну діяльність». І виглядає все це системно, доречно і патріотично… якщо дивитись поверхнево.

Розглянувши цю організацію ближче можна побачити, що за патріотичними лозунгами стоять дуже суперечливі особисті. Ось лише кілька відомих фактів з біографії голови організації та головного спікера цього громадського об’єднання Юрія Харченка:

1. Станом з 2014 року двічі був в анексованому Криму, три рази у Москві, 7 разів у Мінську.

! Враховуючи, що восени 2015 року припинилось повітряне сполучення з РФ, а літаком до Москви можна дістатись транзитом через той самий Мінськ, то ймовірно, відвідин РФ у нього було більше

2. Навчався Юрій Харченко у Вищому прикордонному військово-політичному училищі ордена Жовтневої Революції Червонопрапорному КДБ СРСР імені К. Є. Ворошилова (сьогодні це Голіцинський прикордонний інститут ФСБ РФ, розташованй в Підмосков’ї . Ходять також чутки, що начальник інституту, генерал-майор Конишин В.А., його близький друг). http://gpi.fsb.ru

3. З 1997 по 2016 рік працював “в бізнесструктурах, групи компаній "КАТЕХ" з дуже сумнівною репутацією.

! В реєстрі юридичних осіб ТОВ “Катех-Електро” значиться як підприємство з іноземними інвестиціями, а в Москві до 2013 року було зареєстровано ЗАО з такою ж самою назвою.

Звільнився Юрій Харченко з Катеху в 2016 році, і в цьому ж 2016 році ТОВ “Катех-Електро” фігурує в кримінальному провадження про незаконний збут радіактивного чорнобильського металолому, яке було розпочате після затримки на пункті пропуску “Ягодин” радіоактивно забрудненого вантажу, який мав потрапити у Польщу.

4. Регулярно літає в Іран, де за певними даними має бізнесові інтереси

Репутація членів керівництва організації «Всеукраїнського союзу захисників кордону Батьківської землі» є, м’яко кажучи сумнівною та це вже задача для СБУ. Хочеться хоча б зрозуміти яку саме землю вони вважають «батьківською».

Та вже ці факти біографії голови організації, як мінімум, насторожать кожну мислячу людину. Проте, зараз ніщо не заважає Юрію Харченку поливати брудом ДПСУ та втручатись в кадрову політику в якості знаного волонтера та авторитетного громадського діяча. І публічно просувати досить доречну ініціативу про декомунізацію ДПСУ та зміну дати святкування дня прикордонника. Насправді, це очевидна річ, час якої настав, але громадська організація бачить це як свою ініціативу та, ймовірно, приводом свого піару.

Заради справедливості, треба сказати що є серйозна підозра стосовно керівництва організації і конкретно Юрія Харченка. Це не стосується інших членів об’єднання, які швидше за все є справжніми українським патріотами та бажають якісних змін в прикордонній службі. Дуже сумно коли таких людей очолюють представники ворожих спецслужб.

Комфортно і зручно прикривати руку ФСБ національно-патріотичними лозунгами, а ще краще робити все національно-патріотичне чуть сумнівним, чуть недолугим і чуть суперечливим. І це в них добре виходить, бо мають багатий досвід такої роботи ще з радянських часів. Ми всі пам’ятаємо яка профанація українства була в СРСР і як майстерно все робилося.

Захист державних кордонів - це стратегічно важлива функція. І в Росії це розуміють… А чи розуміють це в наших державних структурах?!

Дуже важливо щоб ми тримали під пильним оком такі процеси, бо коли включається світло правди, таргани розбігаються. Тому заохочую громадськість та СБУ звернути особливу увагу на це об’єднання та його голову Юрія Харченка.

*Довідка: Ціанід калію – це смертельна отрута, яку ще називають ідеальним вбивцею. Щоб отруїтись ним досить лише дотику.

Водний розчин ціаніду калію для деяких людей має запах гіркого мигдалю, для деяких залишається без запаху. Передбачається, що це розходження обумовлене генетично.

Ціаніди калію володіє здатністю розчиняти, у присутності кисню повітря, срібло і золото.

Дмитро Карп 

P.S. Запрошую до обговорення зміни дати дня прикордонника адекватних проукраїнських громадян та громадських організацій. Хочеться щоб декомунізація відбувалась без залучення ефесбешних псевдопатріотичних осіб. Пишіть свою думку в коментарях.

Источник: Политрада


Читайте срочные новости в Telegram
Загрузка...