Главная новость
Статьи в фокусе

Байден попросив підлеглих стриманіше заявляти про підтримку України

Байден вважає, що американські політики "зайшли надто далеко"
17-06-2022, 07:36
Редактор: Инна Волева Инна Волева
Источник: РБК-Україна

Байден попросив підлеглих стриманіше заявляти про підтримку України
2.4т

Президент США Джо Байден був незадоволений риторикою деяких підлеглих про підтримку України. Він попросив американських чиновників стримуватися у заявах.

Про це повідомляє NBC News.

За даними джерел з Білого дому, президент був незадоволений риторикою міністра оборони Ллойда Остіна та держсекретаря Ентоні Блінкена під час їх візиту до Києва.

Байден вважає, що американські політики "зайшли надто далеко". За його думкою, Ллойд своїми заявами розширює цілі США в Україні і викликає нереалістичні очікування. Це своєю чергою збільшує ризик виникнення прямого конфлікту з Росією.

"Байден не був щасливий, коли Блінкен та Остін говорили про перемогу в Україні... Здавалося, що США сподіваються послабити Росію настільки, наскільки це можливо", - йдеться у повідомленні.

Реклама

Читают сейчас: Зеленский встретился с наследным принцем Ирана: тот попросил разговора с глазу на глаз.

Почему вы можете доверять vesti-ua.net →

Google News
Мы в Google News
Подписывайтесь, чтобы не пропускать важные новости
Подписаться
Когда закончится война?
Реклама
Последние новости
Больше новостей
Реклама