Двадцятиоднорічна Дар’я Фещенкова підкорила Всесвітній конкурс «Miss Progress International 2017» («Жінки за прогрес»). Українка виборола титул «Miss Progress Cultural Integration 2017».
Конкурс, який традиційно відбувається в Італії, організатори вважають еволюцією класичного конкурсу краси. Учасниці, окрім зовнішніх даних, повинні мати власні ідеї та проекти, які мають стосунок до концепції прогресу в номінаціях «Інтеграція культур», «Навколишнє середовище», «Здоров’я», «Права людини». Цієї осені за першість змагались представниці двадцяти країн світу.
Дар’я Фещенкова, учасниця проекту «NACHO», перемогла у номінації «Інтеграція культур».
Українська учасниця – не з тих, кого з народження називають «пестунками долі». Дар’ї у дитинстві довелось залишитись без сім’ї та опинитись у дитбудинку. Згодом, у п’ятирічному віці дівчинку взяли на виховання, а потім і удочерили Ірина та Андрій Чоботарьови. Велика родина мешкала в місті Краснодон, а коли розпочались воєнні дії на сході України, їм довелось залишити свою домівку. Сім’ю переселенців з вісьмома прийомними дітьми взяв під опіку громадсько-політичний діяч – засновник Всеукраїнського проекту «МИ – Українці» – Олександр Тигов. Він побудував два дитячих будинки сімейного типу у селі Гатне, Києво-Святошинського району (де Тигов є депутатом районної Ради), в одному з яких і поселилась родина Чоботарьових.
Олександр Тигов (ліворуч) з родиною Чоботарьових
– Нині складна ситуація в державі, тож ми не можемо бути байдужими, а наше першочергове завдання – допомогти дітям та їх родинам з окупованих територій, попіклувавшись про їх затишок та спокій. Часто навідую родину Чоботарьових, спілкуюся, а успіхам їх найстаршої донечки – Дар’ї, – дуже радію.
Дитинство дівчини досить непросте, та попри все, вона дуже старанна, постійно працює та удосконалює себе. Тому її титул на міжнародному конкурсі – це закономірна перемога. – зазначає Олександр Тигов.
Як зізнається Дар’я, заради перемоги довелося «добре попотіти»:
– Чомусь я навчалася, щось відшліфовувала, формувала образ, стиль, макіяж, одяг, манери, подачу, завдяки всьому цьому здійснилась моя мрія.
Конкурс в Італії дав змогу Дар’ї не тільки перемогти, але й більше дізнатися про культуру країни-приймача та набратися позитивних вражень.
– Організатори попіклувалися про насичену конкурсну програму, і про культурне дозвілля, було заплановано відвідування мистецьких та історичних пам’яток, музеїв, колоритних італійських ресторанів та кафе, участь у пресс-конференціях, фотосесіях та інтерв’ю. Ми відвідали декілька італійських міст. Це були дійсно насичені дні, спогади про них залишаться назавжди. І я дуже вдячна усім людям, що допомогли зробити цю мрію реальністю. – розповідає Дар’я.
Тепер у планах титулованої красуні кілька речей: самовдосконалення та допомога іншим. І нові перемоги.
Напомним, Удар баллистикой по Днепру: аналитик объяснил, почему не было разрушений.
Ранее Вести-ua.net писали, Таємничий код предків: 12 головних символів української вишивки.
Также Вести-ua.net сообщали, Оккупанты в Мариуполе начали раздавать квартиры гастарбайтерам из Средней Азии.
Почему вы можете доверять vesti-ua.net →