Вибори 2019

» » » Нехай я втратила ногу, але зате багато знайшла: як виглядає найкрасивіша жінка ЗСУ
9-03-2018, 08:00

Нехай я втратила ногу, але зате багато знайшла: як виглядає найкрасивіша жінка ЗСУ

1.4т

За результатами фотоконкурсу, найкрасивішою жінкою Збройних сил України стала солдат Ольга Бенда.
Про це повідомляє громадська організація «Бойовий бюлетень».

«Переможницею фото-конкурсу в 2018-му році стала старший солдат Ольга Бенда, за яку віддали свої голоси 16 тисяч 203 читачів», – йдеться в повідомленні.

Слід уточнити, що Ольга працювала кухарем в 72-й бригаді імені Чорних Запорожців. Пішла на військову службу в 2016. І в цьому ж році виявилася на передовій в Авдіївці.

Звернемо увагу, що 4 травня 2017 го року Ользі снарядом пошкодило ногу, яку медикам Дніпропетровського госпіталю довелося ампутувати через три дні. Після цього жінка перенесла ще п’ять операцій.

«Пішла б я служити в армію, знаючи, що так трапиться? Так, без сумніву. Нехай я втратила ногу на фронті, але зате багато знайшла: зустріла коханого (гранатоменик 72-ї бригади Олександр Бенда – ред.), вірного чоловіка і вірних друзів-побратимів. Знаєте, військове братство – це щось особливе, дуже міцне. У мирному житті таких відносин, напевно, не існує», – зазначила переможниця.

Нагадаємо, не дивлячись на серйозні проблеми зі здоров’ям, волонтерка Олена Швецова продовжувала їздити в зоні проведення АТО і допомагати українським бійцям. Про це повідомив її син Денис Поліванчук. «Бувало, що її не було днями або цілий тиждень. Звичайно, я нудьгував за нею, але я знав, що це її робота, вона не може без цього», – зазначив він.

Джерело: Politeka


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram