Вибори 2019

» » » Сексуальна революція: прийнято скандальний закон про секс
21-12-2017, 21:12

Сексуальна революція: прийнято скандальний закон про секс

2.9т

Шведський парламент схвалив законопроект, згідно з яким чоловікові може бути пред’явлено звинувачення в згвалтуванні, якщо він заздалегідь не отримав явного згоди партнера на секс, пише Рoliteka.

Так, Швеція підклала справжню бомбу під відносини чоловіків і жінок. Тепер по всій країні сильна стать повинен просити у жінок документальної згоди на секс.

За положенням документа, дозвіл на сексуальний контакт відноситься до будь-якого типу статевого акту. При цьому в законі вказується, що жінка не обов’язково повинна погоджуватися словами, досить, щоб вона своєю поведінкою підтвердила намір вступити в сексуальний контакт.

Документ, що отримав назву «Закон про згоду», повинен застосовуватися не тільки при випадкових зв’язках, а й у відносинах між подружжям.

“Ідея проста – ти повинен запитати у свого партнера, чи хоче ця людина сексу. Якщо ти не впевнений, краще цього не робити. Секс має бути добровільним“, – пояснив прем’єр-міністр Швеції Стефан Лефвен.

Слід зазначити, що змінені правила сексу вступлять в силу через півроку і стосуватимуться всіх, навіть геїв і лесбіянок. Не тільки “по дружбі”, але і “подружній обов’язок” “вибивати” відтепер не можна.

До слова, Швеція вийшла на друге місце в світі за кількістю згвалтувань.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram