» » » Справжнє диво на Святого Миколая: історія вразила увесь Київ
19-12-2017, 20:15

Справжнє диво на Святого Миколая: історія вразила увесь Київ

772

Напередодні дня Святого Миколая киянин знайшов собаку, яку втратив майже рік тому

Про прекрасне святкове диво повідомила в ФБ зооволонтер Наталія Рец.

За її словами, біда трапилася близько року тому – Тайсон загубився, зірвавшись в пригоди за покликом природи.

Євген – власник собаки – весь цей час шукав, переглядав оголошення в мережах, їздив на впізнавання. «Навіть в родині з’явився інший пес, але надія не вмирала», – каже Рец.

Днями в масиві «Райдужний» місцеві жителі знайшли вівчарку – велику і самотню. «Спіймати його варто було праці, але наполегливість і терпіння, а також професіоналізм Команди порятунку зробили свою справу. І поки пес відпочивав і від’їдався у ветеринарній клініці, сотні небайдужих людей передавали по всій Україні повідомлення про знайдену собаку», – розповіла зооволонтер.

«Кажуть, існує правило 7 рукостискань. В цьому випадку їх було понад 700. Дуже багато відгукнулися на біду собаки, і сталося диво! Женя, втомлений і замотаний роботою, в якусь хвилину відкрив фейсбук, стрічку новин, з якої на нього дивилися сумні очі Тайсона», – додала вона.

Євген відзначає, що схожих собак було багато, але на Тайсоні, навіть стільки часу по тому, був все той же особливий нашийник, який пошили своїми руками. Його було непросто зняти, тому його ніхто і не зняв.

«Снігопад. Пробки. Колапс на дорогах Києва. Кілька годин шляху і зустріч! Хлопці, хто втратив і шукає друга, нехай Чудо станеться і у вашому житті. Вірте і шукайте! І все обов’язково буде добре», – зазначила Наталія Рец.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram