Вибори 2019

» » » Сіла за кермо і свідомо вбила: батьки жертв Зайцевої шокували заявою
13-12-2017, 20:58

Сіла за кермо і свідомо вбила: батьки жертв Зайцевої шокували заявою

911

Сьогодні, 13 грудня, у Харкові пройшов суд над Зайцевою.

У Київському районному суді повторно переобрали запобіжний захід підозрюваній у справі смертельної ДТП, повідомляє Знай.

На слухання прийшли батьки загиблого 27-річного Олександра Евтеева. Рідні хлопця повідомили, що вважають винною у злочині виключно Олену Зайцеву.

“Я за кермом більше, ніж вона живе на білому світі. Приблизно розумію, якою була швидкість. Якщо Дронов і винен, то тільки в порушенні ПДР, а Зайцева винна в смерті шести людей”, – говорить батько загиблого.

Мати 27-річного хлопця вважає, що це не аварія, а вбивство.

“Вона свідомо вбила шість чоловік. Більше десяти років вживати ліки і після цього сідати за кермо. Це злочин було скоєно навмисно”, – підкреслила мати Олександра.

Нагадаємо, 27-річний Олександр Євтєєв в момент аварії був разом з дружиною та її сестрою. Чоловік загинув на місці від зіткнення з автомобілем, дівчата залишилися живі. Олександр родом з міста Суми, випускник одного з Харківських університетів, працював програмістом в IT-компанії Харкова. Влітку 2017 одружився і тільки недавно повернувся з коханою з медового місяця.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram