» » » Українка перемогла у Всесвітньому еволюційному конкурсі краси
7-11-2017, 08:58

Українка перемогла у Всесвітньому еволюційному конкурсі краси

Окрім зовнішніх даних, потрібно мати власні ідеї та проекти
724

Двадцятиоднорічна Дар’я Фещенкова підкорила Всесвітній конкурс «Miss Progress International 2017» («Жінки за прогрес»). Українка виборола титул «Miss Progress Cultural Integration 2017».

Конкурс, який традиційно відбувається в Італії, організатори вважають еволюцією класичного конкурсу краси. Учасниці, окрім зовнішніх даних, повинні мати власні ідеї та проекти, які мають стосунок до концепції прогресу в номінаціях «Інтеграція культур», «Навколишнє середовище», «Здоров’я», «Права людини». Цієї осені за першість змагались представниці двадцяти країн світу.

Дар’я Фещенкова, учасниця проекту «NACHO», перемогла у номінації «Інтеграція культур».

Українська учасниця – не з тих, кого з народження називають «пестунками долі». Дар’ї у дитинстві довелось залишитись без сім’ї та опинитись у дитбудинку. Згодом, у п’ятирічному віці дівчинку взяли на виховання, а потім і удочерили Ірина та Андрій Чоботарьови. Велика родина мешкала в місті Краснодон, а коли розпочались воєнні дії на сході України, їм довелось залишити свою домівку. Сім’ю переселенців з вісьмома прийомними дітьми взяв під опіку громадсько-політичний діяч – засновник Всеукраїнського проекту «МИ – Українці» – Олександр Тигов. Він побудував два дитячих будинки сімейного типу у селі Гатне, Києво-Святошинського району (де Тигов є депутатом районної Ради), в одному з яких і поселилась родина Чоботарьових.

Олександр Тигов (ліворуч) з родиною Чоботарьових

– Нині складна ситуація в державі, тож ми не можемо бути байдужими, а наше першочергове завдання – допомогти дітям та їх родинам з окупованих територій, попіклувавшись про їх затишок та спокій. Часто навідую родину Чоботарьових, спілкуюся, а успіхам їх найстаршої донечки – Дар’ї, – дуже радію.

Дитинство дівчини досить непросте, та попри все, вона дуже старанна, постійно працює та удосконалює себе. Тому її титул на міжнародному конкурсі – це закономірна перемога. – зазначає Олександр Тигов.

Як зізнається Дар’я, заради перемоги довелося «добре попотіти»:

– Чомусь я навчалася, щось відшліфовувала, формувала образ, стиль, макіяж, одяг, манери, подачу, завдяки всьому цьому здійснилась моя мрія.

Конкурс в Італії дав змогу Дар’ї не тільки перемогти, але й більше дізнатися про культуру країни-приймача та набратися позитивних вражень.

– Організатори попіклувалися про насичену конкурсну програму, і про культурне дозвілля, було заплановано відвідування мистецьких та історичних пам’яток, музеїв, колоритних італійських ресторанів та кафе, участь у пресс-конференціях, фотосесіях та інтерв’ю. Ми відвідали декілька італійських міст. Це були дійсно насичені дні, спогади про них залишаться назавжди. І я дуже вдячна усім людям, що допомогли зробити цю мрію реальністю. – розповідає Дар’я.

Тепер у планах титулованої красуні кілька речей: самовдосконалення та допомога іншим. І нові перемоги.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram