» » » "Київстар" спростовує неправдиву інформацію про надання ГПУ доступу до даних абонентів
27-09-2017, 16:25

"Київстар" спростовує неправдиву інформацію про надання ГПУ доступу до даних абонентів

Дані абонентів надалі охороняються законом
377

Компанія "Київстар" спростовує неправдиву і некоректну інформацію про надання доступу до даних абонентів Генеральній прокуратурі України про яку у вівторок, 25 вересня, написав адвокат Олег Бабич у Facebook.

Персональні дані абонентів охороняються законом і Київстар суворо дотримується цієї вимоги.
Як відомо, в січні 2017 року у межах розслідування карної справи щодо подій в Україні у січні-березні 2014 року, Печерський районний суд м. Києва наклав заборону розпоряджатися носіями інформації із абонентськими даними на серверах телеком операторів за певний період часу. Вимога стосувалась телеком операторів Лайфселл, МТС (Водафон), Тримоб, Укртелеком, Київстар та інших операторів мобільного зв’язку.
У лютому 2017 року Київстар звернувся до Печерського районного суду м. Києва із проханням роз’яснити цю ухвалу, оскільки в порушення вимог закону вона чітко не визначала перелік об’єктів, на який було накладено арешт, та й фактично містила вимогу щодо арешту інформації, що не передбачено чинним законодавством України.
Апеляційний суд міста Києва від 19.07.2017 року задовольнив апеляційну скаргу Київстар. Суд апеляційної інстанції визнав незаконною ухвалу Печерського растйонного суду міста Києва від 07.04.2017 року та зобов’язав зазначений суд міста Києва роз’яснити як виконувати ухвалу про заборону розпоряджатися носіями інформації із абонентськими даними. Це підтверджується рішенням Апеляційного Суду міста Києва, яке розміщено в реєстрі судових справ.Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram