Головна новина
Статті у фокусі

Окупанти із заповідника "Асканія-Нова" вивезли тварин до Росії Асканія-Нова, окупанти

Ворог просто краде тварин й знищує унікальний заповідник
6-11-2023, 20:56
Редактор: Влад Максімов Влад Максімов

Окупанти із заповідника
3.1т

Окупаційна адміністрація краде тварин з херсонського заповідника "Асканія-Нова" та перевозить їх до краснодарського "Сафарі-парк". Про це повідомив Центр національного спротиву.

Зазначається, що крадіжка відбувається в межах "угоди про співробітництво", проте відповідна угода не є дійсною, адже від українського заповідника її підписує російський ставленик, який не є керівником.

"За фактом ворог просто краде тварин й знищує унікальний заповідник. Раніше на території заповідника були також помічені російські військові", - заявили в ЦНС.

У 2022 році російські окупанти захопили Інститут тваринництва "Асканія-Нова". 25 березня 2023 року біосферний заповідник "Асканія-Нова" в Херсонській області опинився під контролем окупантів.

До того часу, попри на окупацію території, відсутність поточних витрат, повністю порушену транспортну логістику та критичну масу організаційних проблем установа функціонувала в українському форматі та здійснювала передбачені види та обсяги робіт.

У вересні 2023 року в біосферному заповіднику "Асканія-Нова", що знаходиться на окупованій території Херсонської області, зафіксовано пожежу. Вогонь охопив близько 7 тисяч гектарів на ділянці "Південна".

Реклама

Читають зараз: Росіяни фактично повністю окупували три міста на сході та півдні — DeepState.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама