Головна новина
Статті у фокусі

Україна повернула контроль над нафтовидобувними платформами у Чорному морі - ГУР

Під час операції спецназівцям вдалося захопити цінні трофеї
11-09-2023, 19:34

Україна повернула контроль над нафтовидобувними платформами у Чорному морі - ГУР
2.7т

Україна повернула нафтовидобувні платформи біля берегів Криму в Чорному морі. Контроль над так званими "вишками Бойка" встановлений завдяки унікальній спецоперації.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ГУР Міноборони в Telegram.

"Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України, зокрема під контроль були повернуті бурові платформи "Петро Годовалець" та "Україна", а також СПБУ "Таврида" і СПБУ "Сиваш", - йдеться в повідомленні.

За даними ГУР, під час проведення операції спецпризначенцям вдалося захопити цінні трофеї: запас вертолітних боєприпасів типу НАР (некерованих авіаційних ракет), а також РЛС "Неву", що може відстежувати рух суден у Чорному морі.

Під час однієї з фаз цієї операції відбувся бій між українськими спецпризначенцями на катерах та російським винищувачем Су-30. Внаслідок бою російський літак отримав ураження і змушений був відступити, повідомили в ГУР.

Реклама

Читають зараз: Наступ РФ на Запоріжжя провалився: ГУР та ЗСУ завдали нищівних втрат ворогу.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама