Відкупитися від небес – чи відкупиться Дудник?

Рейдер-невдаха Андрій Дудник відкупився в суді за 150 тисяч доларів.
Артем Шах, Вести-UA.net
15-03-2021, 09:49 / Автор: Informer.today
Відкупитися від небес – чи відкупиться Дудник?
1.4т

Не так давно нечистий на руку фінансовий діяч Андрій Дудник підкупив суддів Голосіївського району столиці. Звісно, ця угода не афішувалася. Але нема нічого таємного, що б не стало явним. Наші джерела в цьому суді повідомили, що він дав хабара у 150 тисяч американських доларів. 21 лютого нинішнього року суд змінив йому запобіжний захід — звільнив його з-під домашнього арешту. Він сидів вдома з браслетом з жовтня минулого року.

Чому він вивалив таку величезну суму грошей? Відповідь дуже проста: йому світить чималий строк. Але президент Зеленський лише продекларував прагнення здійснити реформу судової системи. Але руки в нього до цього ще не дійшли. Тож, суди продовжують ухвалювати рішення, продиктовані не законом, а сумою зелених папірців із зображенням американських президентів.

У вересні минулого року київська поліція повідомила, що вона відкрила кримінальне провадження проти групи осіб, що шантажувала забудовників, які споруджували житловий комплекс. Шантажисти вимагали продати об’єкт за зниженою ціною. Імена не повідомлялися, але вдалося з’ясувати, що ідеться про засновника ТОВ “Фінансова компанія “Геліос” Андрія Дудника і підконтрольних йому осіб.

Про масштаб оборудок Дудника свідчить той факт, що про нього повідомив сам керівник київської поліції Андрій Крищенко. З його слів випливає, що Дудник фінансував діяльність з блокування будівництва.

«Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання членів угруповання, ми виявили та вилучили велику суму грошових коштів як у національній валюті, так і в доларах США, чорнові записи та ґаджети, які підтверджують їх незаконну діяльність. Спільникам загрожує до десяти років позбавлення», — додав Андрій Крищенко.

Ішлося про земельну ділянку, яка належить Українському товариству сліпих. Ще 2004 року її було передано цій організації. Лише недавно їй вдалося знайти інвестора, який виявив зацікавлення спорудити там житло, частинка квартир якого мало відійти членам Товариства.

Андрій Дудник намагається перейти дорогу забудовника і незрячим, бо має плани, яким заважає житловий комплекс. На тому місці він прагне збудувати елітну приватну школу. Він демагогічно заявляє, що це школа для дітей району. Насправді це мав би бути навчальний заклад для обраних, навчання в ньому змогли б собі дозволити оплатити дуже заможні люди, але аж ніяк не рядові мешканці району.

Для досягнення своєї мети Дудник діє типовими рейдерськими методами і йому плювати на те, що він позбавляє можливості незрячих людей отримати нормальні умови для проживання.

Екскурс в минуле Андрія Дудника дає підстави припускати, що його дії не лише в цьому випадку мають кримінальний відтінок. Як відзначали журналісти-розслідувачі серед його методів роботи – викуп боргу за безцінь, тиск на власників бізнесу через Національну поліцію України, яка є частиною МВС, й інші правоохоронні органи, очорнення репутації менеджерів і власників підприємств, руйнування бізнесів і подальший продаж активів з максимальною наживою”.

Якщо можна з когось скачати зайві мільйони, то Андрій Дудник ніколи не відмовляється від такої втіхи. При цьому виявляє авантюризм найвищого польоту.

Сталися якось незгоди між державним підприємством “Укрспирт” і приватним акціонерним товариством “Дельта банк”. Перший 2013 року взяв багатомільйонний кредит у другого і мав проблеми з поверненням. Повернутий він мав бути не пізніше, ніж через рік — у грудні 2014 року.

В такій ситуації банк звернувся до суду. 2015 року Державна виконавча служба України примусово стягнула з “Укрспирту” борг у розмірі понад 56 мільйонів гривень.

Важливий момент, на якому треба наголосити. Стягнення боргу відбувалося за участі фірми, яка викупила цей борг – ТОВ «КУА «Скай Капітал Менеджмент». Директоркою цієї фірми була така собі Юлія Чернова. Запам’ятайте це прізвище. Ми до нього незабаром повернемося.

Отож, борг виплачений. Здавалося б, Державне підприємство «Укрспирт» може спокійно собі випускати свою міцну продукцію.

Одначе, чи то спиртові пари затьмарили голову Дудника, чи то проста жадібність спонукала його до авантюри.

Через чотири (!!!) роки він намалювався на горизонті зі своєю фірмою ТОВ “Фінансова компанія Геліос”. Він купив майнові права у “Дельта Банку” на кредит “Укрспирту” і намагається вдруге роздягти “Укрспирт”, а саме — стягнути з нього той самий борг, який вже був виплачений.

Як таке можливо? Певне, відповідь дасть ім’я Юлї Чернової, яка вже скачувала один раз борг з «Укрспирту». Тепер вона є директором фірми Андрія Дудника «Геліос».


Всі учасники цієї афери мають причетність до збанкрутілого «Дельта Банку», Банка-банкрут не виплачує борги своїм вкладникам. Але його співробітники, які володіють інсайдерською інформацією, допомагають шахраям гріти рухи через непевні оборудки.

“Укрспирт” звернувся до суду. Господарський суд Києва ухвали однозначно: Визнати недійсним договір купівлі-продажу права вимоги та майнових прав публічним акціонерним товариством «Дельта Банк» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Геліос» в частині відступлення права вимоги до «Укрспирту». Іншими, словами – «Геліос» позбавлений права вимагати від державного підприємства «Укрспирт» борг, який він уже сплатив.

Але на цьому рано ставити крапку. Слідчі органи мали б розібратися, від кого саме Дудник отримує інсайдерську інформацію з «Дельта Банку». Адже передача таких даних є кримінальним злочином.

Шахраюватий керівник “Геліосу” Андрій Дудник продовжує свої спроби стягти неіснуючий борг з “Укрспирту”. Слід визнати, що в цій справі йому поки що не вдалося домогтися успіху.

Якщо врахувати що Андрію Дуднику може світити посадка, то він до десяти років буде позбавлений можливості крутити свої афери. Хіба що за ґратами знайде можливість застосувати свій авантюрний талант.

Напомним, Ритуалы молодости красавиц с Востока, которые стоит взять на заметку.

Ранее Вести-ua.net писали, "Іди гуляй, Господи!". Головні розноси Зеленського.

Также Вести-ua.net сообщали, Астрологи дали детальный гороскоп на неделю с 17 по 23 мая 2021 года.


Надо ли Владимиру Зеленскому идти на второй срок?
Последние новости
12:34
Киев получит трамваи с Wi-Fi и системой подсчета пассажиров
7
12:23
Политолог: дело Медведчука загнало Путина в тупик
140
12:12
Стоимость “борщевого набора“ дотягивает до мирового уровня цен
181
12:01
Беларусь введет плату за выезд в Украину, Польшу и Литву
262
11:52
Астрологи назвали пять Зодиаков, которые не умеют показывать любовь
371
11:41
Регулирование цен на топливо: АЗС приостанавливают продажу бензина и дизеля
292
11:30
Пенсии могут урезать вполовину: кого коснется и как не допустить
448
11:19
Ожидаются осадки и перепады температуры: прогноз погоды до конца мая
339
11:08
В Днепре протестовали против прививок от COVID-19 и карантина
402
10:57
Сахар в крови: диетолог назвала природные способы уменьшить уровень
495
10:46
Андре Тан разводится после 9 лет совместной жизни
576
10:35
Зеленский почтил память жертв политических репрессий
444
10:24
Тарифы на "свет" могут взлететь уже летом
535
10:13
Под Хмельницким задержали отца-садиста
551
10:02
Кулеба: Украина не ожидает, что Запад направит войска для защиты наших территорий
643
09:52
Конча-Заспу пообещали покинуть первые экс-чиновники
717
09:42
Состояние опьянения у водителя: права всех участников ситуации
573
09:31
"ЛНРовцы" танком уничтожили кладбище на Донбассе
1.1т
09:20
Названы 5 Зодиаков, которым грозит алкогольная зависимость
1.4т
09:09
День памяти жертв политических репрессий: что нужно знать о скорбной дате
646
08:58
Коронавирусом заразилось 3,6 тысячи человек: статистика за сутки
667
08:36
ХАМАС с новой силой атаковал Израиль
987
08:14
Дожди и жара до +29: прогноз погоды на 16 мая
819
07:40
Певица Рианна поразила откровенным нарядом и новой прической
864
07:14
Составлен подробный любовный гороскоп на лето
987
05:36
Появился детальный финансовый гороскоп на лето
1.1т
03:25
Увлекательные факты о кошках, о которых вы вряд ли знали
1.2т
01:22
Над МКС видели НЛО, похожий на библейский объект
1.2т
23:59
Молитва о тех, кого обидели: как можно очистить свою совесть
1.2т
23:44
В США океан выбросил на берег "глубоководного монстра"
1.3т
23:37
Ритуалы молодости красавиц с Востока, которые стоит взять на заметку
1.2т
23:22
У этих знаков Зодиака неиссякаемый запас энергии
1.3т
23:10
Изменившуюся Ксению Мишину не узнают даже поклонники
1.2т
22:58
В Китае проходят испытания уникального самолета-амфибии
1.2т
22:49
Как влияет группа крови на склонность к тромбозу
1.5т
22:40
Дерзкая Леся Никитюк показала фото из своей спальни
1.2т
22:28
В Австралии выпал "дождь" из мышей
1.2т
22:13
Медики подсказали, что категорически нельзя пить натощак
1.2т
Больше новостей

Продолжая просматривать Вести-UA.net Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности и согласны с использованием файлов cookie