Наше тіло в середньому на 60% складається з води, значна частка якої втрачається протягом дня в основному через сечовидільну систему. Вона грає ключову роль в здоров’ї серця, контролі ваги, фізичній працездатності та роботі мозку. Для того щоб запобігти зневодненню, потрібно регулярно поповнювати необхідну кількість води в організмі. Для замовлення чистого та якісного продукту рекомендуємо звернутися до https://waterclub.od.ua/.
Добова норма води для організму
Спеціалісти в галузі охорони здоров’я зазвичай рекомендують випивати 8 склянок (2 літри). Середня норма всієї випитої рідини складає 2,7 л для жінок, та 3,7 л для чоловіків. Кількість випитої рідини містить чисту воду, різноманітні напої (чай, узвар, сік) та їжу.
Обсяг випитої рідини багато в чому залежить від самої людини, її способу життя, зовнішніх факторів, які мають вплив, наприклад:
- місце проживання;
- наявність дієти;
- фізичні навантаження;
- пора року;
- рівень активності;
- стан здоров’я;
- вагітність і годування груддю.
Звичайна чиста вода — не єдине джерело, яке сприяє відновленню. Інші напої та продукти також мають значний вплив на водний баланс. З їжі людина отримує близько 20-30% добової норми рідини.
Як впливає дефіцит випитої води в день на організм
Підтримувати нормальний водний баланс надзвичайно важливо, оскільки рідина необхідна для різноманітних процесів організму, вона є важливою для майже всіх аспектів здоров’я та самопочуття. Зокрема, пляшка води допомагає регулювати температуру тіла, транспортувати поживні речовини, покращити метаболізм, підтримувати роботу мозку та підвищувати фізичну працездатність.
Регулярне зневоднення в організмі негативно впливає на ваш рівень енергії та функції мозку, погіршується концентрація уваги, збільшується вірогідність частих головних болів. Існує безліч досліджень, що підтверджують це. Недостатня кількість води може бути шкідливою, потенційно спричиняючи побічні ефекти, такі як нудота, втома, запор та запаморочення.
Мінеральна чи проста питна вода: що краще
Потрібно враховувати той факт, що в одному літрі мінеральної води є понад 1 г мінеральних речовин. Лікувально-столова чи лікувально-мінеральна води мають у своєму складі половину, а-то й більше добової норми мінеральних компонентів.
Висновок: для насичення організму рідиною краще не використовувати мінеральну питну воду. Якщо ви фанатієте від її смаку, то краще використовувати в цьому випадку столову — для повсякденного відновлення та належного метаболізму.
Денний розклад споживання води
Привчити себе регулярно пити багато води не так вже й складно. Варто дотримуватися простого графіку приймання:
- Ранок: 2 стакани води (1 після пробудження та 1 після сніданку).
- Другий сніданок: 1 склянка.
- Обід: 1 стакан до обіду та 1 — через дві години після приймання їжі.
- Полуденок: 1 склянка.
- Вечір: 1 склянка перед вечерею та 1 — за дві години до сну.
Також враховуйте той факт, що при надмірних фізичних навантаженнях кількість випитої води в день повинна зростати.
За відсутності регулярного приймання їжі гарним лайфхаком буде носіння у сумці пляшки з водою, місткістю 500-600 мл. Ви з легкістю будете випивати цей обсяг за день: ковток за ковтком.
Щоб забезпечити належний рівень рідини в організмі, пийте щоразу, коли ви відчуваєте спрагу, слухайте своє тіло і воно подякує вам за це. Звертайтеся у Waterclub і наявність чистої, якісної води у вас вдома гарантовано. Ваше самопочуття значно покращиться.
Напомним, Обновленная система установления инвалидности: кто заменит МСЭК.
Ранее Вести-ua.net писали, Чоловіча косметика: особливості та різновиди.
Также Вести-ua.net сообщали, "Шахеды" атаковали жилой микрорайон Сум: есть погибшие и раненые.
Почему вы можете доверять vesti-ua.net →