Новости Украины || Вести-UA

Як батькам швидко знайти репетитора на сайті BUKI? Де репетиторам шукати нових учнів?

31-07-2020, 20:21 / Артем Шах
1.3т

Школа - період приємних турбот у житті дитини. З'являються хобі, нові знайомства, діти починають потроху відчувати, що таке свобода. Та спіткають малюків і перші труднощі: погані оцінки, незрозуміле пояснення матеріалу в класі, хвороби, які змушують залишатися вдома, а потім швидко наздоганяти однокласників. Мудрі батьки завжди турбуються про успішність дітей, оскільки знають, наскільки важливо своєчасно закласти міцний фундамент знань. І при перших проблемах у навчанні найкраще рішення - звернутися до репетитора.

Але де знайти досвідченого фахівця? Сайт для пошуку репетиторів BUKI вже протягом 5 років успішно розвиває інтернет-простір для учнів та репетиторів. Наш пошуковий ресурс дозволяє знайти учням свого вчителя для індивідуальних уроків, а репетиторам - знайти базу учнів та отримати стабільний прибуток. Зважаючи на таку тісну взаємодію, ми зацікавлені зробити все, для того щоб і репетитор, і учні були задоволені. Ми розуміємо потребу учнів, яким важливо гарно підготуватися до ЗНО, і також розуміємо потребу репетиторів отримати необхідну кількість учнів для стабільного заробітку.

Як батькам самостійно знайти репетитора на пошуковому ресурсі BUKI?

Коли дитина вперше приносить погані оцінки, то батьки починають винуватити всіх навколо: і себе, і дитину, і занадто важку шкільну програму… Спочатку сім'я хоче розв'язати проблему самостійно: мама й тато по черзі займаються з дитиною алгеброю або фізикою, намагаються зрозуміти граматику англійської мови, вирішують самотужки навчити писати учня диктанти. Та згодом, спробувавши такі методи, всі приходять до думки, що найкращий спосіб - репетитори по Скайп або в очному форматі. І ось чому:

 • уроки вчитель проводить у тому темпі, в якому зручно дитині (якщо потрібно сконцентрувати увагу на чомусь довше, то ніхто не спішить);
 • безліч репетиторів користуються інтерактивними методиками, котрі здатні зацікавити дітей;
 • інтерес до шкільного предмета зростає при якісних заняттях;
 • успішність стає кращою, дитина радує високими оцінками.

Для того щоб знайти репетитора, зовсім не потрібно обдзвонювати всі об'яви, які трапляються вам на шляху. Достатньо зайти на пошуковий ресурс BUKI та скористатися простим алгоритмом. Репетитори з математики, фізики, української мови або біології радо запропонують вам свої послуги за доступною ціною. Просто оберіть необхідні вам параметри у фільтрах пошуку фахівця на нашому сайті:

 1. Оберіть предмет, з якого вам потрібен репетитор.
 2. Оберіть формат занять (очний або онлайн).
 3. Якщо формат уроків офлайн, то оберіть місто, в якому живете, та район, в якому б хотіли займатися з фахівцем.
 4. Оберіть бажаний досвід роботи репетитора.
 5. Оберіть мету, з якою плануєте займатися: підготовка до ЗНО, підготовка до олімпіади, вивчення англійської мови з нуля, підготовка до контрольної роботи і т.п.
 6. Оберіть бажану ціну, яка влаштувала б вас за 1 урок.

Після обраних вами параметрів, система ресурсу BUKI підбере для вас репетиторів, які повністю відповідають запиту. Вам залишиться лише ознайомитися з анкетами фахівців та зробити вибір на користь одного з них. На пошуки піде не більше 2-3 годин. Усе, що потрібно зробити далі, - просто почати курс індивідуальних уроків. Просто! Чи не так? Спробуйте!

З якими труднощами стикається репетитор при пошуку учнів? Як забезпечити собі стабільний заробіток у репетиторстві?

Знайти стабільну базу учнів репетитору достатньо важко. Перш за все, в колі вчителів склався стереотип, що репетиторство - це додатковий дохід. Серйозно розраховувати на нього не варто, бо значну суму заробити не вдасться. Щоб знайти учня, потрібно і місце, де фахівець зміг би з ним займатися, і рекомендації від інших учнів, і додатковий час на підготовку до занять… Словом, найчастіше зупиняють репетитора від рішучих дій ось такі розмови. Насправді ж усе значно простіше: можна зареєструватися на пошуковому ресурсі BUKI, і учні самі вас знайдуть! Достатньо:

 • грамотно заповнити свою анкету;
 • якомога детальніше розповісти про свою діяльність;
 • заявити про свої переваги та досвід;
 • описати методики, якими ви користуєтеся.

Усе ще думаєте, що у вас нічого не вийде? Репетитори англійської мови, вчителі історії, фахівці з біології вже активно користуються нашим пошуковим сервісом, та зробити репетиторство основним джерелом свого заробітку!

Зареєструватися просто, як 2 помножити на 2! Дійте за нашим алгоритмом:

 1. Відкрийте сайт https://buki.com.ua/.
 2. Натисніть на розділ «Стати репетитором».
 3. Заповніть всі необхідні розділи: ім'я, прізвище, свою e-mail адресу та натисніть «Створити профіль та знайти учнів».
 4. Після того ви перейдете на детальне заповнення анкети.

Коли ви будете заповнювати анкету, то не соромтеся писати якомога більше інформації про себе. Це буде лише плюсом, оскільки більшість репетиторів просто залишають анкети заповненими лише на половину. Зрозумійте, що ваш потенціальний учень хоче дізнатися про вас більше одразу, а не вивідувати по крихтах інформацію. Якщо він одразу з'ясує для себе ціну, ваш досвід, ваші дипломи та сертифікати про підвищення кваліфікації, прочитає відгуки, прочитає про вікову категорію учнів, з якими ви працюєте, йому буде легше зробити вибір на вашу користь.

Після того, як до вас звернувся учень, і ви домовилися про перше заняття, не соромтеся йому в день перед уроком нагадати про себе. Це може бути дзвінок або лист-нагадування про те, що сьогодні відбудеться ваш перший урок. Часто буває так, що репетитори просто не нагадують про себе, соромлячись бути надокучливими. Не соромтеся, і пам'ятайте, що стабільну базу можна напрацювати лише бувши амбіційним, активним та впевненим у собі вчителем.

BUKI - шанс для репетиторів знайти свою базу учнів! Шанс для учнів знайти свого репетитора!

Робота репетитором вимагає чимало зусиль. Але вона дійсно приносить гарні результати, якщо правильно розрахувати свій час та детально заповнити свою анкету. Пошуковий ресурс BUKI робить усе можливе, для того щоб репетитори змогли найкраще реалізуватися у своїй роботі. А учні - знайти компетентних фахівців. Більш ніж за 5 років роботи у нас зареєструвалося близько 25 тисяч репетиторів зі всіх куточків України. І тисячі учнів знайшли своїх учителів для індивідуальних занять. Нам довіряють! І це найкраща мотивація рухатися далі!

Хочете приєднатися до нас, щоб отримати стабільний місячний прибуток за допомогою репетиторської справи? Тоді мерщій реєструйтеся!

Автор учитель і репетитор Людмила І.

Репетитори, вчителі та викладачі представлені на сайті: https://buki.com.ua/


Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!