Новости Украины || Вести-UA

КОРОНАВИРУС: УКРАИНА - Подтвержденные случаи: 20 989 (+406) | Вылечились: 7 108 (+179) | Умерли: 617 (+12)


25-07-2017, 21:45

В Миколаєві зґвалтували 15-річну дівчину

1.3т

В Миколаєві зґвалтували 15-річну дівчинку. Про це Новинам-N повідомили свідки, до яких постраждала звернулася за допомогою. 15-річна школярка Віка поверталася додому.

Дівчина ходила в коледж культури на вул. Фалєєвська, куди вона надходить - дізнатися оцінку за іспит. Перейшовши через пішохідний міст, дівчина вирішила скоротити шлях і спуститися по сходах вниз, щоб через парк вийти на зупинку.

Внизу біля сходів стояв чоловік, який пішов за нею слідом. Дівчина не надала цьому значення - вона була захоплена музикою, яку слухала в навушниках.

Буквально через 100 метрів йшов ззаду чоловік схопив дівчину за шию і зі словами «Якщо писнеш я тобі шию скручу!»

Потягнув в кущі. Там він розділ нещасну догола і згвалтував. Потім забрав всю її одяг і велів почекати 10 хвилин, поки він піде.

«Одяг потім забереш під Інгульськими мостом», - кинув він наостанок своїй жертві.

Почекавши десять хвилин, потерпіла вийшла з кущів і в розгубленості пішла в напрямку Інгульського мосту. Там вона натрапила на двох хлопців, які дали їй свою футболку і подзвонили в поліцію. Ніякої одягу під Інгульськими мостом вони не знайшли.

За словами дівчини, який напав на неї на вигляд близько 50 років, він був одягнений в зелену футболку і картаті шорти. Крім того, вона звернула увагу, що на тілі насильника було кілька татуювань.

В даний час на місці події працюють співробітники Центрального райвідділу поліції.

Інформацію про зґвалтування підтвердив «Новинам-N» по телефону джерело в обласному управлінні поліції.

Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!