Законопроект Третьякова щодо надання УБД добровольцям є дуже бюрократичним – Ганусяк

19-04-2018, 17:59 / Автор: Ілько Северин
/
Вишукувати зараз командирів бойових структур ЗСУ для того, щоб отримати від них певні довідки, неправильно
1.9т

Законопроект, який подав Третьяков щодо надання добровольцям статусу учасника бойових дій, є дуже бюрократичним. Адже вишукувати зараз командирів бойових структур ЗСУ для того, щоб отримати від них певні довідки, неправильно.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив начальник штабу «Об’єднання добровольців», екс-начальник військового штабу 5-го добровольчого батальйону «Правий сектор» Ігор Ганусяк, пише zik.ua.
Гість програми зауважив, що сьогодні є два законопроекти, які передбачають надання статусу учасника бойових дій добровольцям.
«І я трохи ознайомився із законопроектом №7190, автором якого є нардеп Левченко. Там чітко прописано, що усі воїни-добровольці усіх добровольчих батальйонів, які брали участь в бойових діях на Донбасі з квітня 2014-го року, мають отримати статус учасника бойових дій. Згідно цього законопроекту, готовність військових іти на війну для захисту нашої країни та патріотизм – це вже привід для того, щоб надати їм статус учасника бойових дій»,– зазначив Ігор Ганусяк.
А от щодо законопроекту № 8227, автором якого є нардеп Третьяков, то, за словами Ганусяка, цей законопроект є дуже бюрократичним.
«Законопроект, який подав Третьяков, є дуже бюрократичним. І це не лише моя суб’єктивна думка, так думають і мої побратими. Адже вишукувати зараз якісь документи та командирів бойових структур ЗСУ для того, щоб отримати від них певні довідки, це неправильно»,– додав гість програми.
Ще одним недоліком законопроекту Третьякова начальник штабу «Об’єднання добровольців» вважає те, що добровольці, які сьогодні не підпорядковуються ні ЗСУ, ні МВС, але беруть участь у війні, статус УБД можуть отримати за дуже складною процедурою.
«За словами пана Третьякова, статус таких добровольців потрібно визначати за дуже незрозумілими поняттями. Не зрозуміло, чи то мають бути якісь довідки зі штабу АТО, чи то свідчення командирів. Якщо статус УБД хоче отримати командир певного підрозділу, то він має якийсь зв'язок із командирами ЗСУ, він це отримає. А звичайний воїн-доброволець, який є в окопі або ж у бліндажі, він фізично не може того зробити. Тому ось така бюрократія є неприпустимою для того, щоб визнати на всеукраїнському рівні воїнів-добровольців АТО»,– додав Ігор Ганусяк.
Як повідомлялось, близько сотні представників Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та інших організацій пікетують будівлю Верховної Ради, вимагаючи ухвалення законопроекту №7190 «Про визнання добровольців учасниками бойових дій, їх соціальний і правовий статус».

Напомним, Ярослава Магучих выиграла престижный турнир в Японии.

Ранее Вести-ua.net писали, Як олігарх від БПП робить з добровольців «другий сорт».

Также Вести-ua.net сообщали, Комбат 47-й бригады не согласен с приказами командования и подал рапорт на увольнение.

Почему вы можете доверять vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Последние новости

10:05
Осадки накроют все регионы: синоптики прогнозируют дожди с грозами
83
09:46
Трамп теряет терпение по вопросу войны в Украине, - президент Финляндии
157
09:27
Гороскоп на 19 мая: прогноз для всех знаков зодиака
291
09:08
Президентские выборы в Польше: кто лидирует после подсчета более 99% голосов в первом туре
715
17:58
Почему Закарпатская область не названа Ужгородской: ответ историка
1.4т
17:36
Германия не готовит миротворцев для Украины: сейчас другой приоритет, - Мерц
531
17:14
Мексиканский парусник с более 270 людьми на борту врезался в Бруклинский мост
576
16:57
Ярослава Магучих выиграла престижный турнир в Японии
562
16:43
Военнообязанный собирался пересечь границу Украины на моноколесе
643
16:19
Зеленский и Вэнс пожали друг другу руки на инаугурационной мессе нового Папы
724
16:03
Пассажирский самолет на высоте 10 000 м остался без пилотов: чем закончился инцидент
2.5т
15:56
Уже на следующей неделе в Украине будет майское тепло
541
15:31
Гремели 7-минутные овации: солист U2 появился в Каннах с украинскими военными
904
15:09
"Ходоки" от Орбана просили у США информацию, которая могла быть использована для давления на оппозицию — Reuters
1.2т
14:58
ВСУ сорвали попытку россиян пересечь государственную границу на Харьковщине
798
14:41
Что говорят украинцы о переговорах в Турции: результаты опроса
648
14:18
Финансовый гороскоп на неделю с 19 по 25 мая
1.5т
14:01
Трамп давит на Украину: в Bloomberg назвали резкое требование
1.8т
13:56
Комбат 47-й бригады подал рапорт на увольнение: Бутусов рассказал, о чем идет речь в заявлении Ширшина
13:33
Россия долго не сможет воевать: в ВСУ оценили шансы противника
953
13:13
Белорусских дзюдоистов пустили на международные турниры под государственным флагом
474
12:58
Россияне с нескольких направлений продвигаются к Покровску: наблюдения аналитиков
12:43
В Виннице скандал с ТЦК, где военный избил мобилизованного: подробности инцидента
1.5т
12:19
Как ускорить метаболизм: вам помогут лишь несколько разумных изменений в графике дня
629
12:03
Новая тактика оккупантов: противник пытается прорваться к двум админграницам Украины
947
11:58
Папа Лев XIV проводит инаугурационную мессу
511
11:29
Обмен военнопленными «1000 на 1000»: СБУ начала подготовку
607
11:11
Орбан заявил, что "Киев зашел слишком далеко": что возмутило политика
1.9т
10:56
Комбат 47-й бригады не согласен с приказами командования и подал рапорт на увольнение
803
10:41
Эрдоган объяснил, как должна завершиться война в Украине
1.9т
10:18
Названы три Зодиака, которым сегодня нельзя давать пустых обещаний
723
10:01
Трамп должен выяснить у россиян, что произошло в Стамбуле — Макрон
713
09:57
В Украине дожди, но станет значительно теплее
463
09:33
Как сделать так, чтобы стиральная машина не "прыгала": интересный способ
2.7т
09:09
Стало известно, когда может состояться обмен пленными в формате 1000 на 1000
594
08:58
Евровидение-2025: победу в конкурсе одержала Австрия
743
08:36
В РФ заявили, что Лавров и Рубио обсудили результаты переговоров в Стамбуле
785
08:14
МИД Германии: ЕС введет новые санкции против "теневого флота" России
563
Больше новостей