Ольга Богомолець: я докладаю максимум зусиль для збереження Донбасу в складі України

13-05-2014, 15:20 / Автор: Артем Шах
/
Читати українською
Ольга  Богомолець: я докладаю максимум зусиль для збереження Донбасу в складі України
3.7т

Кандидат у Президенти України Ольга Богомолець відвідала Дніпропетровськ, де відповіла на гострі запитання стосовно кризи на сході України, а також поділилась баченням виходу з цієї ситуації. Про це Новинам України Вісті-UA повідомили в прес-службі Ольги Богомолець.

«Перше, що потрібно зробити – відділити олігархічні клани від впливу на ЗМІ та на людей, – сказала Ольга Богомолець. – Відсутність адекватної гуманітарної державної політики має незворотні наслідки: відбуваються провокації, "викривлене дзеркало" транслює одну інформацію з Заходу на Схід, а зовсім іншу зі Сходу на Захід».

Ольга Богомолець підкреслила, що не хоче ділити людей на «Схід» та «Захід», бо всі вони є громадянами України, незважаючи на різні погляди на життя. Люди піднялися проти системи влади – спочатку зимою в Києві та на Заході, а зараз спротив триває і поширюється на інші регіони, бо система не змінилась: «Головні посади обійняли такі самі корупціонери, які займаються реваншизмом», - зазначила Ольга Богомолець.

«З кожним днем катастрофічно зменшується кількість громадяни України, які ще донедавна відчували себе українцями та мали позитивне ставлення до України. Це відбувається внаслідок неадекватної політики київської влади, – пояснила кандидат у Президенти. –  Замість того, щоб розбудовувати економічну складову, замість того, щоб пояснювати людям, які інвестиції направлятимуться в регіони, які будуть створені робочі місця, яким стане самоврядування та децентралізація, – ми бачимо абсолютно протилежні процеси».

Вирішення української кризи Ольга Богомолець пов’язує з національною ментальністю: «Для України ні міцний кулак, ні міцна влада не є характерними, в такому разі Україна завжди бунтуватиме. Для нашого народу важливість любові, порозуміння, миру, безпеки завжди були в пріоритеті, але при цьому кожен має бути «гетьманом» у своєму краї. Кожному «гетьману» треба дати відповідальність. Коли він матиме відповідальність, тоді буде лад. А чим тугіший буде зашморг, тим більші хвилі будуть у суспільстві», - підкреслила кандидат у Президенти.

«Зі свого боку я докладаю максимум зусиль для збереження Донбасу в складі України. На сьогоднішній день ситуація не є втраченою, – запевнила Ольга Богомолець. – Все залежить від позиції громадянського суспільства, а громадянське суспільство не скрізь в Україні  однакове. Є люди, які звикли жити під гнітом, є люди, які звикли працювати виключно за командою, та є люди, які просто бояться. Зараз суспільство розсипається. Людям потрібно дати альтернативу. Сьогодні незадоволених владою громадян  з кожним днем більшає. Це означає, що ті методи, які застосовуються чинною владою, не є правильно вибраними».

На думку кандидата в Президенти, в Україні утворилася величезна прірва між бідними та олігархами, і доки в це не зміниться, в країні  не буде ні спокою, ні порядку. Єдиним порятунком України пані Богомолець називає створення міцного середнього класу, розвиток малого та середнього бізнесу та відділення грошей від влади. «Успішна модель бізнесмена ніколи не відповідає моделі державотворця, – зазначила Ольга Богомолець. -  Бізнесмен завжди продовжує заробляти гроші і про це думати. Але гроші – це лише механізм, а не мета для держави».

Те, що відбувається сьогодні, відбуватиметься й надалі, якщо люди не відсторонять від влади олігархів, - таким є висновок кандидата в Президенти Ольги Богомолець.


Почему вы можете доверять vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Коли, на вашу думку, можливе закінчення війни в Україні?
Последние новости
13:54
Десятки поездов УЗ задерживаются в пути из-за погодных условий
28
13:35
В Белом доме придумали новый способ получить Гренландию
114
13:16
Гороскоп на 9 января по картам таро: у кого день сложится удачно
216
12:57
Трасса Киев-Чоп: полиция предупредила об ограничениях в движении транспорта
155
12:38
В Киеве после очередного обстрела изменилось движение общественного транспорта
164
12:19
Украина из-за удара "Орешником" созывает Совбез ООН
230
12:00
Зеленский планирует в ближайшее время встретиться с Трампом, - Axios
279
11:41
"Доктрина Донро": издание Axios вспомнило, каким странам угрожает Трамп
206
11:22
Какому знаку зодиака повезет 9 января: прогноз астрологов
344
11:03
Нардеп объяснила, почему нельзя проводить онлайн-выборы
222
10:44
Зеленский сменил глав четырех ОВА
280
10:25
Снег, морозы, метели и дожди: циклон "разделил" Украину на разные времена года
263
10:06
Около Львова сотни домов остались без газа из-за "Орешника"
311
09:47
В Киеве ввели экстренные отключения света
231
09:28
Гороскоп на 9 января: прогноз для всех знаков зодиака
443
09:10
"Орешник", "Калибры" и дроны: РФ нанесла комбинированный удар по Украине
397
08:57
Гарантии для Украины в обмен на Гренландию: Politico о сценарии, который обсуждают в ЕС
383
08:34
Украинцы придумали свою тактику для F-16, потому что западная была непригодна, – пилот
817
08:13
Мерц озвучил, как должна закончиться война в Украине: согласится ли РФ
633
07:58
Россия после операции "Паутина" до сих пор не смогла восстановить свою авиацию, - источники
363
07:36
Как спасти Гренландию: в сети предложили устроить "политическую" свадьбу
532
07:14
В Кремле царит "страх и ненависть" после похищения Мадуро, - журналист
779
22:57
Советники Трампа встретились с российским спецпосланником в Париже по поводу Украины, - Ахіоѕ
500
22:43
Морозы окрепнут, снег продолжится: прогноз на 9 января
345
22:19
Посланника Путина видели в Париже: СМИ узнали о его визите в посольство США
421
22:03
В Купянске продолжается "зачистка": россияне маскируются под гражданское население
511
21:58
"США отходят от правил и партнеров": Макрон выступил с заявлением
430
21:33
"Запорожсталь" остановил работу из-за массированного удара РФ
416
21:14
Зеленский предупредил о возможности массированной атаки этой ночью
456
20:56
Из-за метели на дорогах Украины вводят ограничения для транспорта: где худшая ситуация
468
20:41
В РФ прокомментировали декларацию «Коалиции желающих» о размещении в Украине военных
716
20:18
Гренландия должна вести переговоры с США без участия Дании, - лидер наибольшей оппозиционной партии острова
580
20:01
Будут терять по две пенсии из-за помощи Украине: Орбан наговорил венграм страшилок
711
19:54
Гороскоп на 9 января: прогноз для каждого знака зодиака
591
19:35
В Днепре сложилась чрезвычайная ситуация национального уровня, - мэр города
524
19:16
Украину заметает снегом: в каких регионах затруднено движение на дорогах
542
18:57
Эти пять знаков зодиака могут встретить настоящую любовь в 2026-м году
1.1т
18:38
Трамп намерен увеличить оборонный бюджет США до 1,5 трлн долларов в 2027 году
535
Больше новостей

Продолжая просматривать vesti-ua.net Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности и согласны с использованием файлов cookie